До триденного військово-патріотичного походу вирушили молоді патріоти Кременчука

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходить неподалік позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний».

У Кременчуці дано старт Першому етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура -2018»). Участь в цьому заході беруть  команди з загальноосвітніх закладів міста.

За інформацією прес-служби міськради, вурочисте коло, організоване з нагоди відкриття військово-патріотичної гри, роїв-учасників привітали заступник міського голови Ольга Усанова, заступник керівника управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, депутат міської ради Микола Шевченко, методист науково-методичного центру департаменту освіти Володимир Теміров, директор Кременчуцького міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олег Медведенко, військовослужбовці, колективи громадських організацій юних гвардійців.

Заступник міського голови Ольга Усанова наголосила, що подібні заходи покликані виховувати підростаюче покоління справжніми патріотами, розвивати їх фізично та морально досконалими, готувати до захисту своєї Батьківщини. Вона побажала  роям-учасникам вдалого проходження всіх етапів гри та завершити її з гарним результатом.

Депутат міської ради Микола Шевченко, відзначив, що гра «Джура» є свого роду іспитом на витримку для молодого покоління. Він побажав своїм юним патріотам  бути послідовниками традицій українського козацтва, любити Україну та віддано їй служити.

Голова суддівського колективу гри «Сокіл» («Джура -2018») Володимир Теміров наголосив, що цей триденний похід є завершальним етапом тієї роботи, що проводиться в навчальних закладах в рамках шкільної програми. Він побажав своїм вихованцям вдало пройти всі випробування, подолати труднощі, які виникатимуть на різних етапах, фізично загартуватися та чесної перемоги.

Після всіх вітальних слів перед учасниками міського етапу «Джури» юні гвардійці організували  показові виступи з рукопашного бою з противником і надання медичної допомоги в польових умовах пораненому бійцю.

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходить неподалік позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний». Цього року для її учасників за рахунок коштів міського бюджету організовані 3-х разове гаряче  харчування та підвіз питної води.

У рамках програми з учасниками заходу будуть проведені різноманітні конкурси та змагання спортивного та військово-патріотичного характеру.

 

Все по темі: військово-патріотичний похід  Кременчук  молоді патріоти 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин