General Electric планує збирати локомотиви в Кременчуці

«Наша команда провела багато часу в Україні, відвідала ряд виробничих майданчиків… Крюківський вагонобудівний завод знаходиться в дуже хорошому стані».

General Electric дійсно розглядає Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук Полтавської області) як майданчик для локалізації виробництва своїх тепловозів в Україні.

За інформацією ЦТС, про це їм в інтерв’ю повідомив гендиректор GE в Україні В’ячеслав Феклін.

«Наша команда провела багато часу в Україні, відвідала ряд виробничих майданчиків… Крюківський вагонобудівний завод знаходиться в дуже хорошому стані. Попередньо ми плануємо локалізувати виробництво саме тут», – сказав він.

Топ-менеджер додав, що ще потрібно інвестувати в розвиток тут експертизи в частині створення тепловозів. В цілому, витрати будуть нести обидві сторони.

«Якщо говорити про матеріальні інвестиції, то ми знаходимося на фінальній стадії переговорів. Можу тільки сказати, що це будуть спільні інвестиції»,  зазначив Феклін.

Локалізація збірки американських тепловозів повинна початися з 10% (частка українського виробництва в ціні кінцевого продукту) і поступово вирости до 40%.

«Щоб дійти до максимального рівня локалізації 40%, нам необхідно провести кваліфікацію постачальників, включаючи всебічне тестування комплектуючих. Ми не хочемо ремонтувати локомотив через два місяці через те, що компонент вийшов з ладу», – сказав Феклін.

Все по темі: General Electric  в Кременчуці  збирати локомотиви 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин