Колективи шкіл № 16 та 9 отримали відзнаку «Золоте серце Кременчука»

За сумою зібраних благодійних коштів вони стали абсолютними рекордсменами.

Відзнаку «Золоте серце Кременчука» вручено колективам шкіл №16 і 9.

За інформацією прес-служби міськради, на міському рівні таку відзнаку запроваджено вперше з метою відзначення організацій,  підприємств, установ міста за небайдужість до маленьких кременчужан із вадами здоров’я, активну участь у благодійній  акції «Серце до серця».

Міський голова Віталій Малецький вручив відзнаку «Золоте серце Кременчука» колективам загальноосвітніх закладів, які за сумою зібраних благодійних коштів стали абсолютними рекордсменами.

Варто відмітити, що в порівнянні з іншими навчальними закладами в рамках благодійної акції «Серце до серця – 2018» учнями, педагогами та батьками школи  №16 було зібрано найбільшу суму  понад 12 тисяч гривень. Колективом школи №9, який долучився до збору благодійних коштів для допомоги дітям із вадами слуху, було зібрано найбільше коштів у розрахунку на одного учасника –  23 гривні.

Керівник міста наголосив, що такі високі результати демонструють великий рівень згуртованості громади  навколо суспільних проблем. Зокрема, прояв свідомості серед кременчужан  росте з  кожним роком. Показовим є те, що активними учасниками благодійних акцій є підростаючі кременчужани, які добре розуміють проблеми, що  виникають у житті дітей із вадами здоров’я, та мають велике бажання їм допомогти.

 

Все по темі: відзнака "Золоте серце Кременчука"  Кременчук  отримали колективи шкіл №16 та 9 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин