Кременчуцькі спортсмени з особливими потребами – серез кращих в області

На чемпіонаті Полтавської області з легкої атлетики серед спортсменів із інвалідністю кременчужани стали лідерами

14 травня 2018 року у м. Полтава на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбувся чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю. У заході взяли участь 53 спортсмени з Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Кобеляцького, Кременчуцького та Пирятинського районів.

Кременчук на змаганнях представляла збірна команда, складена з 9 кращих вихованців Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ та провідних 3-х спортсменів відділення легкої атлетики інваспорту КДЮСШ «Авангард». Фінансова підтримка  для участі кременчужан у змаганнях була надана міською владою.

Варто зазначити, що на змаганнях кременчужани показали високі результати. Зокрема, 10 з 12 спортсменів стали чемпіонами області у різних вікових групах. А саме,  МСУ Владислав Косюк (100 та 200 м, змагальний клас Т-35) серед дорослих, учень 3-б класу ліцею №11 Нікіта Домбровський та учень 6-б класу ЗОШ №20 Олександр Година на дистанціях 60 та 100 м відповідно змагальних класів Т-46 та Т-36 хлопців молодшої групи (усі – вихованці Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ) та учениця 8 класу Вільнотерешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марина Бабченко, спортсменка відділення легкої атлетики інваспорту КДЮСШ «Авангард» (100 та 200 м серед дівчат з вадами слуху) завоювали по дві золоті медалі.

Чемпіонами області також стали: вихованець ЗТУ Юрія Щипця з КДЮСШ «Авангард», КМСУ Олександр Яровий серед чоловіків змагального класу F-20 у штовханні ядра з результатом МСУМК, першорозрядниця Тетяна Білик, яка навчається на першому курсі відділення №2 РЦПТО №1 м. Кременчука, у штовханні ядра серед жінок змагального класу F-20, учениця 4-в класу ЗОШ № 17 І-ІІІ ст. «Вибір» імені М.Г.Неленя Ірина Коренівська та учениця 4-б класу ЗОШ № 16 Альбіна Павленко у бігу на 60 м відповідно серед дівчат молодшої групи змагальних класів Т-36 та Т-37, студентка 2 курсу групи ОП-21  ВПТУ № 7 Вікторія Ставнича серед дорослих змагального класу Т-37 у бігу на 100 м, учень другого класу спецшколи-інтернату Даніл Зеркаль у бігу на 100 м серед хлопців молодшої групи змагального класу Т-20,у останнього,до речі,ще срібна медаль у бігу на 60 м (усі – вихованці ЗТУ Ірини Зикової з Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ).

Срібні медалі  також і учнів Майбородівської ЗОШ І-ІІ ступенів – Богдана Чаленка(9 клас) у бігу на 100 м серед дорослих змагального класу Т-36 та у Захара Овсієнка(2 клас) у бігу на 60 м серед хлопців молодшої вікової групи змагального класу Т-46. Богдан тренується у відділенні легкої атлетики інваспорту КДЮСШ «Авангард», а Захар є вихованцем Кременчуцького відділення Полтавської обласної ДЮРСШІ.

Збірну міста до змагань разом з вищезгаданими маститими тренерами готували тренер- викладач з легкої атлетики КДЮСШ «Авангард» Вікторія Берчук та МСУ Дмитро Панчелін.

За результатами чемпіонату 4 юних спортсменів відібралися для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» – це Марина Бабченко,Олександр Година,Ірина Коренівська та Альбіна Павленко, а Олександра Ярового, Владислава Косюка та Тетяну Білик чекають Кубки України і чемпіонат України з легкої атлетики. Усі ці змагання пройдуть протягом травня – липня цього року. За умови перемоги в них спортсмени зможуть отримати путівки на паралімпійський та ІNAS –   Чемпіонати Європи з легкої атлетики, повідомляє рес-служаб мерії. Тому побажаємо кременчуцьким  легкоатлетам нових успіхів на спортивних аренах.

 

Все по темі: інвалідність  спортсмени 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин