Кременчужан збурили захмарні рахунки за тепло, які виставило «Полтаваобленерго»

Рахунки за тепло сягнули 5, а то й більше тисяч гривень за місяць. Мешканці обурюються, що за чиюсь помилку при встановленні лічильника тепла, мають розплачуватися саме вони. А «Полтаваобленерго» вже настрахало тим, що люди можуть стратити субсидію, якщо в них виникнуть борги. Але таких грошей на оплату все одно немає, тож борги не можуть не з’явитися.

Учора увечері відбулися збори мешканців будинку №47 по провулку Героїв Бреста. Вони отримали платіжки із захмарними рахунками за тепло – у декого значиться сума більше 5 тисяч гривень за місяць (березень). Про тому, що взимку люди платили втричі менше.

Як зясувалося, було неправильно встановлено загально будинковий лічильник тепла. Роботи виконувало КП «Теплоенеро», говорять мешканці.

На своє зверненням вони отримали відповідь з ПАТ «Полтаваобленерго», в якому зазначено, що факт неправильного обліку теплової енергії у них встановлено. І додаткові рахунки на оплату. Власники квартир мають доплатити по півтори – три тисячі гривень.

Представників ПАТ «Полтаваобленерго» за зборах не було, хоча їх запрошували. На підприємстві відповіли, що у неробочий час вони нікуди ходити не будуть.

Лунали пропозиції подати позов до суду, і навіть перекрити вулицю.

Врешті вирішили спочатку побувати на прийомі у вищого керівництва мерії.

Сьогодні зранку мешканці зазначеного будинку потрапили до заступника мера Кременчука з комунальних питань Декусара та керівника УЖКГ Москалика.

Вирішили, що спеціальна комісія міськвиконкому спочатку дослідить, чи правильно встановлени лічильник тепла, після чого складе акт.

 На підставі даного акту можна буде звертатися вже до «Полтаваобленерго» для відміни захмарних нарахувань.

 

 

Все по темі: захмарні  рахунки  тепло 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин