Субсидії нараховуватимуть від кількості мешканців у квартирі

Право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а на фактично проживають в квартирі осіб, з 1 травня 2018 збереглося. Про це повідомляється на державному сайті teplo.gov.ua.

“Держава йде назустріч сім’ям, в яких прописані повнолітні діти, але вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає в квартирі, не враховувати при розрахунку розміру субсидії”, – повідомили в Кабміні.

В такому випадку житель квартири при оформленні субсидії, в декларації про доходи в розділі “склад сім’ї”, повинен вказати родичів, які зареєстровані, але не живуть з одержувачем субсидії.

Зокрема, треба написати: “зареєстровані, але не проживають”.

“Якщо, наприклад, в будинку прописана повнолітня заміжня дочка, то в Декларації, в розділі II, потрібно відобразити і її сім’ю також – чоловіка і дітей, навіть якщо вони прописані за іншою адресою”, – йдеться на сайті.

Разом з Декларацією треба подати заяву з проханням розглянути на комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які проживають в квартирі.

 

Все по темі: субсидії 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин