Кременчуцькі посадовці вдягли національне вбрання в День вишиванки

Сьогодні відзначається День вишиванки.
Сьогодні, 17 травня, увесь світ відзначає День вишиванки. 
За інформацією прес-служби міськради, цього дня посадовці виконавчого комітету Кременчуцької міської ради на чолі з міським головою Віталієм Малецьким вкотре підтримали саму ідею цього свята і прийшли на роботу у вишиванках.  
Міський голова Віталій Малецький наголосив, що День вишиванки – це свято, яке об’єднує всіх українців. Вишиванка – це український досвід, її минуле та українська сучасність. Саме вона дозволила українцям зберегти свою національну ідентичність, підтримує зв’язок поколінь. Сьогодні вишиванка стала особливо популярною серед українців усього світу  і це дуже приємно. Керівник міста зазначив, що носити українську вишиванку це є демонстрацією своєї приналежності до українського народу, шанування його національних традицій, які мають обов’язково бути переданими нащадкам. Він закликав усіх жителів міста долучитися до свята, одягнути вишиванки, тим самим продемонструвати, що ми – українці любимо свою країну, зберігаємо її споконвічні традиції, пишаємося нею.  
Працівники органу місцевого самоврядування, які  в цей день одяглися у національне вбрання, зауважили, що мати в своєму гардеробі вишиванку  для них є великою честю. До цього одягу вони ставляться з особливим трепетом.  До речі, серед вишиваного одягу, який сьогодні одягли спеціалісти виконкому, багато старовинних сорочок, що дісталися від бабусь та прабабусь у спадок, поряд з цим є зовсім сучасні моделі, зроблені власноруч працівниками.

Все по темі: День вишиванки  Кременчук  одягнули посадовці 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин