Із покинутого будинку до Спецсервісу Кременчука потрапила загублена собачка

Наразі чекають на її господарів.

До КП «Спецсервіс-Кременчук» надійшла заявка, що на вул. Вагонній в покинутому приватному будинку живе собака, не стерилізована.

Як повідомляє Марина Кожушко на своїй сторінці в «Фейсбук», їх співробітники відразу виїхали і забрали її до Спецсервісу.

«Як вона з’явилася в тій хаті – невідомо, як вижила – незрозуміло! Особисто у мене вимальовується така картина: люди недорого купили породистого щеняти, (адже собачка явно схожа на представника однієї з модних порід), щеня виросло і не виправдало надій! Що робити, не тримати ж у будинку дворнягу! Позбулися, авось, десь приживеться… Хтось підбере. Я буду щаслива, якщо мої фантазії виявляться неправдою, (вже дуже часто ми стикаємося з такими ситуаціями), нехай все буде не так! Нехай, ця – потеряшка, яку шукають! Назвали Фіма, стерилізували. Це дуже симпатична, весела і розумна собачка. Явно видно сліди домашнього утримання і виховання. Зовсім молода, з гідністю, в руки йде не відразу і не до всіх, але вже якщо довіряє і любить, то без залишку! Справжній друг!», – йдеться в повідомленні.

Наразі розшукують господарів. На них будуть чекати протягом 7 днів, а потім почнуть шукати для неї новий будинок.

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75.

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс, 098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

Все по темі: домашня  КП "Спецсервіс-Кременчук". собачка 

Карта депутатів
Гранатова толокаГромадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин