Кременчужан попереджають, що з 22 по 31 травня можливі зміни показників якості питної води

«Кременчукводоканал» до хлору у воду додасть «Амопол».

КП «Кременчукводоканал з метою забезпечення тривалого знезаражувального ефекту при хлоруванні води в системі водопостачання та запобігання утворенню хлорорганічних сполук у питній воді фахівцями підприємства прийнято рішення використати промисловий досвід впровадження технології амонізації хлорування інших Дніпровських міст – Києва, Черкас, Запоріжжя, Дніпра.

Як повідомляє КП «Кременчукводоканал» на своєму сайті, дана технологія пролонгації знезаражувального ефекту при хлоруванні води вже реалізована та промислово забезпечує нормативи хімічних та бактеріологічних показників питної води в цих містах.

КП «Кременчукводоканал» у поточному році завершує проектні роботи даної технології. Проектом передбачено використання на міській водоочисній станції додатково до хлору нового реагенту «АМОПОЛ» українського виробництва. Даний реагент пройшов державну санітарно-гігієнічну експертизу та отримано позитивний висновок Державної Служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів для води питного та господарсько-побутового призначення.

З метою приготування розчину реагенту та його дозування в рамках реалізації проекту передбачається технічне переоснащення та монтаж нового сучасного обладнання.

На даний час для оцінки ефективності реагенту «АМОПОЛ» в умовах водоочисної станції міста Кременчука КП «Кременчукводоканал» планує провести 1-й етап промислової апробації даного реагенту на існуючій станції автоматичного приготувавання та дозування флокулянту на 1-й черзі ВОС.

Подальше застосування даної технології дозволить у перспективі підвищити якість питної води та зменшити споживання хлору.

Проведення 1-го етапу промислової апробації даної технології заплановано в період 22-31травня. Контроль якості води за етапами її очищення, питної води в розподільній водопровідній мережі міста буде виконуватися згідно існуючої робочої програми виробничого контролю безпечності та якості води з необхідними додатковим дослідженнями.

У період промислової апробації можливі зміни органолептичних показників якості питної води у споживачів – запаху та присмаку води тощо. На відміну від традиційного «запаху хлору», який відчувається споживачами, нова технологія дозволить «зв’язати» запах хлору, який стане не відчутним. При цьому, може відчуватися інший природний запах річкової води.

При виникненні скарг та пропозицій щодо можливих змін органолептичної якості питної води просимо повідомляти диспетчерську службу за тел.: +38 (0536) 74-70-70.

 

Все по темі: зміни показників  КП "Кременчукводоканал". якість питної води 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
більше новин