Астрологiчний прогноз на 21-27 травня

ОВЕН

Зусилля будуть винагородженi, а iдеї почнуть приносити чудовi плоди. Ваш авторитет на високому рiвнi, навколишні будуть прислухатись до вашої думки i проситимуть поради. Було б непогано не зупинятися на досягнутому i починати втілювати в життя решту грандiозних планiв. Удома вас можуть недооцiнювати, але це не привiд для смутку. Проведiть вихiднi у компанiї друзів, а там i рiдня помiтить вашi таланти.

ТЕЛЕЦЬ

Оберiть для себе щось одне: спокiй або боротьбу за власний авторитет. У першiй половинi тижня вам доведеться робити бiльше, нiж хотiлося б. Емоцiйно насиченою може виявитись друга половина тижня. Середа обіцяє стати досить продуктивним днем. Якщо новому партнеру знадобиться ваша допомога, не вiдмовляйте. Так ви вiдкриваєте для себе новi перспективи. Зараз час рухатися вперед.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня ви будете схильнi мрiяти. Утiм, якщо це поліпшує ваш настрiй, то навіщо стримуватися? Тим паче, що ви не втратите шанс реалiзувати заплановане. Перед тим, як кидатися у вир рiшучих дiй, варто пiдготувати базу, порівняти переваги і недоліки, від експромтів краще утриматися. У вихiднi краще утриматися від героїчних подвигів, пов’язаних з облаштуванням будинку, порадуйте себе спiлкуванням із друзями.

РАК

Настає час позитивних змiн. Ви навiть не помiтите, як легко впораєтеся зi своїми професiйними обов’язками. У другiй половинi тижня вiрогiднi поїздки, зустрiчi з цiкавими людьми i можливiсть поєднати приємне з корисним. Субота сприятиме спокою. Якомога бiльше уваги необхiдно придiлити сiм’ї i будинку.

ЛЕВ

Не витрачайте сили на дрiбницi, поставте перед собою конкретну мету. В першiй половинi тижня добре подорожувати або приймати гостей, зокрема iноземних. У четвер не уникнути серйозної розмови з начальством. Вам доведеться вiдстоювати свою позицiю. Дiловi партнери можуть зажадати виконання замовлень. Можливо, у суботу доведеться працювати. Тож у недiлю повеселiться вiд душi.

ДIВА

Настає сприятливий час для мандрівок. Якщо вас чекає дiлова подорож, ви одержите все, за чим поїхали. Вiвторок виявиться найбільш вдалим днем тижня. Будьте вiдкритi та уважнi до навколишніх. У середу можна почати конструктивну та аргументовану розмову з начальством. У п’ятницю краще не призначати побачення, ви будете схильнi до неуважностi та ревнощiв. Субота – прекрасний день для вiдпочинку й iнтелектуальних розваг.

ТЕРЕЗИ

Якщо ви зацiкавленi у кар’єрному рості, то є сенс звернутися до своїх покровителiв саме цього тижня. У вiвторок ваш спокiй i миролюбнiсть допоможуть владнати всі непорозуміння, що виникатимуть на роботi. У четвер краще не вирiшувати будь-якi фiнансовi питання. У суботу намагайтесь не пiдвищувати голос, спілкуючись із родиною. Вашi близькi будуть особливо вразливими.

СКОРПIОН

Хто сказав, що див не буває? Дозвольте їм увiйти у ваше життя. Бiльше цього тижня вiд вас нiчого не вимагається. Здоров’я порадує. Ви будете сповнені енергiї i вiри в себе, тому впораєтеся з будь-якою найважчою роботою i отримаєте премiю. У другiй половинi тижня не бiйтеся проявити здоровий скептицизм. У вихiднi ви вiдчуєте потяг до прогулянок i подорожей.

СТРIЛЕЦЬ

У понедiлок iнтуїцiя повинна пiдказати вам, де ховається ключ вiд вирішення найскладнішої проблеми. Вiвторок i середу ви проведете у пошуках додаткового заробiтку i досягнете у цьому успiху. Чекайте прибутку. У п’ятницю не варто перейматися через те, що говорять люди, якi вас оточують.

КОЗЕРIГ

Цього тижня не намагайтеся боротися з обставинами. Просто пливiть за течiєю. У четвер не плануйте довгострокових справ, пов’язаних із нерухомiстю. Розмовляючи з колегами, переконайтеся, що вас правильно розумiють. Це допоможе уникнути ускладнень у майбутньому. У недiлю прислухайтесь до близьких людей, їхня критика – з найкращими намiрами.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня, схоже, доведеться значно обмежити коло спiлкування, iнакше ви втомитеся вiд людей. Вiдволiкатися від власних справ варто тiльки в тому випадку, якщо допомога потрiбна у складному питанні справжньому другу. У понедiлок вам доведеться говорити колегам не дуже приємнi речі. Але це краще, нiж брехати. Недiля порадує приємними сюрпризами i новими враженнями.

РИБИ

Тиждень може бути досить успiшним, якщо ви не будете надто квапитися. Пiдвищиться працездатнiсть – спробуйте максимально вдало використати цей час. Починайте новi проекти i стосунки. Важливо рухатися вперед. Iнакше ваше життя перетвориться на нудне болото.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин