Із 21 травня у парку «Придніпровський» труїтимуть кліщів

Санітарна обробка кущів, дерев і трави від кліщів триватиме з 21 по 23 травня.

Протягом даного періоду гуляти парком, особливо з дітьми суворо заборонено.

За оперативними даними, за 4 місяці 2018 року захворіло 12 мешканців області, проти 4 – за той же період 2017 року, повідомляє міський позаштатний епідеміолог Лариса Коровіна.

Лікар-дерматовенеролог Кременчуцького обласного шкірно-венерологічного диспансеру Дмитро Корінь розповів «Віснику», що робити у разі укусу кліща та інших комах, як від них уберегтися та куди звертатися у разі виникнення алергічних реакцій.

«Найперше – це потрібно видалити кліща зі шкіри, – говорить Дмитро Корінь. – Найкраще звернутися до спеціаліста, щоб він видалив його безпечно і відправив у лабораторію на аналіз. Адже вони є переносниками енцефаліту та бореліозу. У нас це можна зробити у Кременчуцькому травмпункті, який знаходиться в лікарні «Кременчуцька». Також це можна зробити у нашому шкірно-венерологічному диспансері. Проте зазвичай із такою проблемою звертаються саме на станцію швидкої допомоги. Якщо ж часу або можливості звернутися до лікаря немає, то його можна видалити і самому. Наприклад, скористатися старим дідівським методом. Проте не варто забувати правила видалення. Кліща в жодному разі не можна виривати, тільки обережно викручувати. Найголовніше, щоб у «вогнищі», звідки його видалили, нічого не залишилося. Адже те місце може почати нагноюватися, і виникне абсцес».

Все по темі: кліщ  парк  Придніпровський  хвороба Лайма 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин