Якщо постійно хочеться їсти

Для того, щоб одразу ж після сніданку чи обіду вам не захотілося знову перекусити, треба збалансувати кожен прийом їжі.

Усім відомо, аби не допустити гострого відчуття голоду, необхідно дотримуватися правильного режиму харчування і звертати увагу на склад страв, які ми вживаємо.

А щоб кожен прийом їжі давав відчуття ситості на 3-4 години і приносив користь, слід дотримуватися наступних ефективних порад.

Білок необхідний

Білок – це компонент, що перетравлюється порівняно довго. Саме ця властивість дає нам відчуття ситості та дозволяє тривалий час не відчувати голод. Тому під час кожного основного прийому їжі додавайте продукти, що містять його достатню кількість. Це м’ясо, риба, птиця, яйця, бобові, сир. Однак не слід вживати і надто багато білку, оскільки в надлишку він перевантажує нирки і печінку.

Споживайте овочі

До щоденного раціону треба додати овочі. Вони нададуть страві об’єм, забезпечать вітамінами, мінералами та біологічно активними сполуками, сприятимуть перетравлюванню білка, а також доповнять кількість клітковини, що у травному каналі вбирає воду, набухає і створює відчуття ситості. Та і калорій в овочах мало.

Складні вуглеводи = стабільний цукор у крові
Також не слід забувати про складні вуглеводи. Їх можна знайти у кашах із цільної крупи, цільнозерновому хлібі, картоплі, макаронах із твердих сортів пшениці.

Такі вуглеводи засвоюються повільно, поступово підвищують рівень цукру в крові та підтримують глюкозу на необхідному рівні до наступного прийому їжі. Чому це так важливо? Бо низький рівень глюкози у крові викликає нестримний голод та раптове бажання з’їсти щось солоденьке. Крім того, продукти зі складними вуглеводами містять багато клітковини і доповнюють ту, що є в овочах.

Склянка води

Дуже часто голод плутають зі спрагою. Якщо виникає бажання щось перекусити, але обідня година ще не настала, варто випити склянку води і зачекати 20-30 хвилин. По-перше, воду треба пити – і це вже буде корисно. По-друге, майже в половині таких випадків виявиться, що почуття голоду зникне. Адже центр голоду та насичення розташовані в одній частині мозку. Тож вода дозволить уникнути споживання «зайвої» їжі.

Запам’ятайте, щоб позбутися зайвої ваги або утримувати нормальну масу тіла, треба збалансовано харчуватися. Але ніяк не хоробро виснажувати себе певний час дієтою, а згодом повернути зайві кілограми з надлишком. Порада «боротися з голодом» – це велика помилка та один із міфів схуднення. Існує лише єдина можливість приборкати голод – поїсти!

Ви маєте снідати, обідати і вечеряти – налагодити рівномірний режим харчування, а не голодувати. І не менш важливою є ще одна умова – з’їдати стільки, скільки потрібно організму. Тоді зайва вага не буде для вас проблемою.

Все по темі: корисні поади  поради  харчування 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
більше новин