Кременчуцькі футболісти з вадами здоров’я стали бронзовими призерами всеукраїнських змагань з футболу

15-16 травня Спеціальна Олімпіада України (СОУ) в м. Луцьк провела Всеукраїнські змагання з футболу 7Х7  змішаних команд (вік учасників від 14 років) у  рамках Європейського футбольного тижня Спеціальної Олімпіади Євразії та УЄФА 2018 року. Змагання відбулися на стадіоні Східно-Європейського Національного університету.

Кременчук та Полтавську на область на турнірі представляла змішана команда ГО РСК «Спешиал Олімпік»  м. Кременчука, складена з учнів Кременчуцької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Полтавської обласної ради. Участь кременчуцьких спортсменів на цьому спортивному форумі стала можлива завдяки фінансовій підтримці міської влади.

У попередньому колі змагань кременчуцькі юні футболісти і футболістки спочатку програли 0:3 команді Житомира, а потім перемогли 2:0 команду Запоріжжя та вийшли до полу фіналу. На цей раз удача посміхнулася команді Запоріжжя, яка перемогла 1:0. У матчі за 3-є місце кременчужани перемогли команду Львова з рахунком 3:2 і стали володарями бронзових медалей змагань. Крім того, наша команда отримала приз «За чесну гру».

Команду до змагань готував президент ГО РСК «Спешиал Олімпік»  Сергій Христенко.

 

Валерій Лекумович,

провідний фахівець Кременчуцької філії «Інваспорту»

 

 

Все по темі: вади  здоров’я  Кременчуцькі  футболісти 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин