Учні 10-11 класів Полтавської області взяли участь у військово-патріотичному заході

Стрільби проходили в період з 18 по 21 травня.

Вперше за останні роки з учнями 10-11 класів області провели масштабний військово-патріотичний захід – виконання початкової вправи стрільби з автомата бойовими набоями.

За інформацією прес-служби міськради, організатором заходу є Полтавський обласний військовий комісаріат та Департамент освіти і науки облдержадміністрації. Стрільби проходили в період із 18 по 21 травня.

Одночасно на кількох військових полігонах області, зокрема й під Полтавою, школярі відповідно до узгоджених графіків  приїздили на визначені комісаріатом і  військовими частинами стрільбища, де зазвичай проходять навчання.

На військовому стрільбищі 179 навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України, що під Полтавою, досвідчені військовослужбовці-викладачі й курсанти Полтавського військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації Державного університету телекомунікацій проводили заняття за тематикою: вогнева підготовка – стрілецька зброя й поводження з нею, правила стрільби по нерухомих цілях і цілях, що з’являються, загальні поняття балістики, ручні гранати й поводження з ними; тактична підготовка – індивідуальні дії солдата і взаємодія у складі двійок, груп, дії солдата у складі бойових груп, відділення, техніка безпеки при проведення стрільб бойовими набоями з АК-74.

Крім того, інструктори роз’яснювали молоді, як стати професійним військовим, вступивши до їхнього навчального закладу. Неподалік від місця проведення стрільбищ був розміщений мобільний агітаційний намет Полтавського міського військового комісаріату, в якому школярам роздавали агітаційний матеріал і роз’яснювали умови проходження служби в механізованих бригадах оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.

 

Все по темі: військово-патріотичний захід  Полтавська область  стрільби 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
більше новин