Кременчужанин Ігор Слюсаренко посів друге місце на Чемпіонаті України з гірського бігу (довга дистанція)

Дистанція складала 42 км.

Кременчужанин Ігор Слюсаренко зайняв друге місце на чемпіонаті України з гірського бігу на довгу дистанцію, який проходив 22 травня в селі Дземброня, Івано-Франківського області.

Як повідомив «Віснику», Ігор Слюсаренко, дистанція бігу складала 42 км.

Участь у змаганнях могли мати лише ті спортсмени, які досягли 18-річного віку. А на дистанцію Дземброня допускалися спортсмени, чий рейтинг ITRA (Міжнародна асоціація з трейлового бігу) перевищував 400 балів, а також ті, хто подолав марафонську дистанцію на офіційному старті швидше, ніж за чотири години.

Ігор Слюсаренко розповів, що в рамках чемпіонату був відбір до збірної країни на Чемпіонат світу. Для того, щоб потрапити до збірної команди, треба було зайняти перші 3 місця.

«Погода була дуже гірська, – ділиться враженнями Ігор Слюсаренко, – був сніг, дощ, вітер, туман, містами навіть, град. До того ж дуже великий перепад температури. Внизу було тепло, а в горах – холодно. На хребтах ще лежав сніг. Були гірські водопади, які течуть, а нам потрібно було через них переходити. Плюс вибігання на саму вершину. Висота якої складала 2 000 м. Сама ж дистанція проходила в одне коло».

Також за словами спортсмена, якщо б він заздалегідь не готувався, то було б дуже важко. А так не дивлячись на те, що важко, налаштовуєшся, адже розумієш, що потрібно бігти.

Ігор Слюсаренко посів друге місце пробігши дистанцію в 42 км за 4 год. 48 хв. 04с.

Перше ж місце посів Сергій Попов, подолавши дистанцію за – 4 год. 43 хв. 51с., а третє місце – Сергій Сапига (4 год. 51 хв. 50с.)

Ігор Слюсаренко знаходиться з правого боку

Все по темі: Ігор Слюсаренко посів 2 місце  кременчужанин  Чемпіонат України з гірського спорту