У школах Кременчука пролунали Останні дзвоники

Цього дня кращі учні колегіуму – переможці Малої академії наук України з рук міського голови отримали грошові сертифікати.  

У кременчуцьких школах пролунали Останні дзвоники – 2018 року.

За інформацією прес-служби міськради, цього року зі стін загальноосвітніх закладів Кременчука випускаються понад 2,5 тис. юних кременчужан, із них, 834 учнів 11-х класів і 1733 випускників 9-х класів.

Представники міської влади, депутати, керівники підприємств, організацій і установ міста розділяють із шкільними колективами цю радісну подію. Міський голова Віталій Малецький завітав на урочисту лінійку з нагоди завершення навчального року, в колегіум №25.  Керівник міста звернувся до основних героїв заходу – випускників, для яких відсьогодні наступає відповідальна мить вибору дороги, якою вони йтимуть дорослим життям. Він побажав молодим кременчужанам успіхів у всіх їх починаннях, стати студентами та оволодіти омріяною професією. Віталій Малецький висловив сподівання, що вже висококласними спеціалістами теперішні випускники повернуться працювати до Кременчука.

Керівник міста також подякував педагогам колегіуму, які передають свій досвід і знання своїм учням, готують їх до самостійного життя.  Він наголосив, що наразі перед освітянською спільнотою стоїть відповідальне завдання на шляху впровадження реформ у сфері освіти, тому вони мають докласти максимум зусиль, щоб у цих умовах учні змогли адаптуватися до майбутніх новацій.  Зі свого боку він відмітив, що цього року в колегіумі№25 буде проведено сучасний європейським ремонт спортивної зали, де будуть такі умови, що навіть ті школярі, які не дуже полюбляють спорт, займатимуться ним із великим бажанням.

Цього дня кращі учні колегіуму – переможці Малої академії наук України з рук міського голови отримали грошові сертифікати.

Зворушливою миттю урочистостей став останній шкільний вальс у виконання учнів випускних класів. Потім вони вирушили на останній у своєму житті шкільний урок, на який їх відвели ті, хто 11 років тому привів на навчання в школу.

 

 

Все по темі: в школах  Кременчук  Останній дзвоник 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
3 Квітня, 2020 П’ятниця
2 Квітня, 2020 Четвер
1 Квітня, 2020 Середа
більше новин