Благодійне місто: Кременчук зайняв перше місце в рамках акції “Серце до серця – 2018”

Вцілому учасниками благодійного марафону, спрямованого на допомогу дітям із вадами слуху, було зібрано 502 млн. 518 тис. гривень.

Кременчук і кременчужани за результатами зібраних коштів у рамках акції «Серце до серця – 2018»  посіли   І-ше місце в Всеукраїнському рейтингу.  

За інформацією прес-служби міськради, вцілому учасниками благодійного марафону, спрямованого на допомогу дітям із вадами слуху, було зібрано 502 млн. 518 тис. гривень.
 
Це стало справжнім абсолютним рекордом не тільки місцевого, а й всеукраїнського рівня,  адже минулого року вдалося зібрати вдвічі менше коштів. Друге місце посіла Вінницька область, третє — Закарпатська.  Цікаво, що місто Кременчук у сумі зібраних коштів випередив Київ, який посів 19 місце.
 
Організаторами акції «Серце до серця» традиційно є Молодіжний Парламент Кременчука,  Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», а незмінними партнерами – управління у справах сім`ї та  дітей, управління молоді та спорту, охорони здоров’я та департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

Все по темі: "Серце до серця - 2018"  благодійне місто  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
більше новин