Астрологiчний прогноз на 28 травня – 3 червня

ОВЕН

Тиждень принесе творче натхнення, а ось побутовi питання вирiшуватимуться досить важко. Концентруйтесь на головному, а другоряднi справи поки що почекають. Свою стрiмкiсть i войовничiсть краще притримати до четверга, хоча, на перший погляд, вони можуть додавати вам особливої чарівності. Наприкiнцi тижня у міру можливостей скоротiть робочий день до розумного мiнiмуму. Подумайте про вiдпустку, саме час бронювати тур або хоча б обрати напрям. У вихiднi спробуйте вiдпочити вiд домашнiх турбот.

ТЕЛЕЦЬ

Не спiть i не лiнуйтеся, ваш успiх зовсiм поряд. Треба тiльки проявити свої кращi якостi та на якийсь час забути про неуважнiсть i необов’язковiсть. На роботi можливі сприятливi змiни. З’явиться нагода для кар’єрного росту. Зараз не варто починати новi проекти, краще спрямувати свої сили на наведення ладу в справах i зв’язках.

БЛИЗНЮКИ

Цей тиждень може вас багато чому навчити. Варто пересилити себе i звiльнитися вiд ряду комплексiв, якi ускладнювали ваше життя. Тоді ви вiдчуєте його радість, повноту i натхнення. У справах вас чекають великi успiхи. Тиждень вдалий для отримання додаткового джерела доходу. Ви зможете реалізувати найсмiливiшi плани. У п’ятницю багато ваших проблем вирiшаться самi собою.

РАК

Цього тижня вам нарештi необхiдно стати конструктивними i зiбраними. Головне – обрати правильну стратегiю i спокiйно реагувати на подiї, що вiдбуваються. Успiх обов’язково прийде до вас, якщо виконуватимете все, що обiцяли. Серйозно ставтесь до дiлових пропозицiй. Допомога друзiв i рiдних цього тижня виявиться необхiдною i своєчасною. У четвер бажано зiбратися з думками i скласти план дiй на найближчий мiсяць.

ЛЕВ

Навiть якщо вам дуже цього захочеться, цього тижня не варто змінювати роботу. У вiвторок спробуйте вiдкинути спокусливi iлюзiї, подивiться на ситуацiю, що склалася, з реалiстичних позицiй. Четвер вдалий i вельми сприятливий для особистого життя. Недiлю проведіть із друзями.

ДIВА

Не варто плутати роботу i дружбу: можна легко залишитися i без бiзнесу, i без друзiв. У вiвторок намагайтесь не спiлкуватися з людьми, якi не викликають у вас симпатiю. У вихiднi можливі проблеми, пов’язанi з молодим поколiнням. У суботу варто вирушити у передмістя.

ТЕРЕЗИ

Цього тижня побережiть свої сили, дайте навколишнім можливiсть самостійно вирiшити свої проблеми. У дiлових партнерiв можуть змiнитися плани у сприятливий для вас бік – це не завдасть вам додаткового клопоту. Проекти, якi були тимчасово зупиненi, почнуть поступово розвиватися. У вихiднi можливi суперечки в сiм’ї i конфлiкти на побутовому ґрунтi. Спробуйте тримати емоції пiд контролем.

СКОРПIОН

У вас може з’явитися можливiсть утiлити в реальнiсть давнi плани i задуми. Не соромтеся проявляти активнiсть i рiшучiсть, застосовувати свої органiзаторськi здiбностi на практицi. Вiдносини в колективi стануть ближчими i кращими. Учiться не тiльки сумлiнно працювати, а й повноцiнно вiдпочивати. Якщо є можливiсть, вирушайте на море або хоча б на берег озера. Плавайте, засмагайте i розслабляйтеся. Подорожi обiцяють безліч приємних вражень.

СТРIЛЕЦЬ

Цього тижня насолоджуйтеся, пливучи за течiєю, вiдпочивайте, вiддайтесь фантазiям. I при цьому ви можете несподiвано для себе опинитися в елiтарному колi. Проте не варто слiпо довiряти думцi iнших людей, прислухайтеся краще до власної iнтуїцiї. Мiцний фундамент для майбутнiх успiхiв краще закладати самостiйно, нi на кого не розраховуючи.

КОЗЕРIГ

Iнiцiатива й активнiсть можуть бути невчасними, особливо на початку тижня. У середу краще не планувати нiчого серйозного. Якщо виникне питання про понаднормову роботу, бажано не вiдмовлятися. Але важливо реально оцiнити свої можливості, перш нiж погодитися. Четвер може забезпечити вас важливою iнформацiєю. Ретельно стежте за розвитком ситуацiї на роботi, ймовірний підступ. Будьте особливо уважні, працюючи з документами.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня у вас з’являться непоганi шанси у кар’єрі. Для цього необхiдні сумлiннiсть i пунктуальнiсть. Не варто спiзнюватися i перекладати свої обов’язки на iнших. У вихiднi не забудьте вiдвiдати родичiв, їм необхiдна ваша увага. Зiрки радять з’їздити на дачу всiєю сiм’єю.

РИБИ

Тиждень обiцяє бути яскравим – якщо не за результатом вашої дiяльностi, то принаймні за емоцiйним напруженням. Зараз саме час вiдкинути обридлi справи i вирушити на пошуки нових вражень. Особливо сприятливим для цього днем може стати вiвторок. У суботу бажано проявити обачнiсть i тактовнiсть. Цього дня небезпечно сваритися, потiм буде вкрай важко досягти примирення.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин