Жителям “Л / ДНР” з 1 червня заборонено виїзд до Росії

Російське керівництво заборонила жителям т.зв. “ДНР” і “ЛНР” виїзд до Ростовської області з 1 червня в зв’язку з проведенням чемпіонату світу з футболу. Про це повідомили в Міноборони України, посилаючись на дані розвідки.

У Москві бояться поширення криміналу з окупованих територій Донбасу на територію Росії.

“У зв’язку з проведенням на території РФ чемпіонату світу з футболу, російське керівництво заборонило з 1 червня місцевому населенню окупованих територій в’їзд на територію Ростовської області, з огляду на складну криміногенну ситуацію на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і загрозу поширення злочинності на територію Росії”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, бойовики почали стежити за працівниками соціальної сфери, щоб ті не виїжджали на підконтрольну Київ територію.

“Російські окупаційні адміністрації встановили тотальний контроль за працівниками т.зв.” бюджетних “організацій тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, в т.ч. шкіл і лікарень, щодо виконання заборони виїзду на контрольовану урядом України територію. Зокрема, за кожною установою закріплені співробітники т.зв. “міністерства державної безпеки”, які здійснюють раптові перевірки наявності працівників, в т.ч. за місцем проживання “, – повідомляє розвідка.

Все по темі: виїзд  заборонено  Л / ДНР  Росія 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин