Кременчуцька спортсменка Єлизавета Каланіна стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи з дзюдо

Наразі у світовому рейтингу з дзюдо вона посідає 10-е місце.  

Відома спортсменка Кременчука Єлизавета Каланіна стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи з дзюдо.

За інформацією прес-служби міськради, дана медаль стала першою дорослою нагородою кременчуцькою дзюдоїстки, яка за свою спортивну кар’єру виборола чимало нагород на молодіжних змаганнях із дзюдо різних рівнів. Цього разу в Чемпіонаті Європи з дзюдо брали участь 40 спортсменок із збірних  команд країн Європи. В ваговій категорії + 78 кг, в якій боролася Єлизавета Каланіна, виступали 16 дзюдоїсток.

Привітали з цією перемогою Єлизавету Каланіну та її тренера Василя Волошина Почесний громадянин Кременчука, Президент СК «Легіон – спорт» Володимир Матицин, перший хаступник міського голови Володимир Пелипенко, заступник міського голови Руслан Проценко та   керівник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Буцький.

Вітаючи вихованку СК «Легіон-спорт» із черговою заслуженою перемогою, Володимир Матицин  відмітив, що Єлизавета Каланіна щороку зростає як спортсменка та підкорює нові висоти Спортивного Олімпу. Вона є прикладом для дітей та молоді Кременчука, які за бажанням мають всі шанси повторити її успіх. А для цього їм треба надати переваги здоровому способу життя, поставити мету та досягати її.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко висловив слова вдячності всім, хто готує спортсменку до змагань, надає фінансову допомогу та формують  спортивну освіту у молоді.

Заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин наголосив, що подальша боротьба вимагає нових перемог.  На особистому рахунку у Єлизавети ще немає нагород із Чемпіонату світу та Олімпіади, тож є  ще до чого прагнути. Вцілому він зазначив, що перемоги СК «Легіон-спорт» – це історія розвитку обласного та міського дзюдо.

Керівник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Буцький наголосив, що за значний внесок у розвиток обласного спорту  Єлизавета Каланіна до списку стипендіатів Полтавської ОДА. Також він вручив чемпіонці та її особистому тренеру винагороду – грошові сертифікати.

Варто відмітити, що Національний Олімпійський комітет України визнав Єлизавету Каланіну «Кращою спортсменкою квітня місяця», а її тренера Василя Волошина «Кращим тренером квітня місяця». Окрім того, наразі Єлизавета Каланіна у світовому рейтингу з дзюдо посідає 10-е місце.

 

Все по темі: бронзова призерка Чемпіонату Європи з дзюдо  Єлизавета Каланіна  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин