Якість води на Кременчуцькому пляжі «Центральний» не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам

З метою недопущення виникнення масових інфекційних захворювань під час відпочинку, рекомендується здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на даному пляжі.

Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що в межах моніторингового спостереження проводиться щотижневий відбір та лабораторні дослідження проб води відкритих водойм в місцях  масового відпочинку мешканців міста.

Про це на своєму сайті повідомляє прес-служба міськради.

За результатами  лабораторних досліджень від 5 червня показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) на  пляжі «Центральний»  не відповідає санітарно-гігієнічним  вимогам.

Індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) на пляжі «Центральний» на початку пляжу (район кафе «Ахтамар»)  та  наприкінці  (район колишнього кафе «Арарат») становить 240 000 (при нормативному 10 000).

Індекс ЛКП – це орієнтовний показник, який свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозо позитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для малечі.

З метою недопущення виникнення масових інфекційних захворювань під час відпочинку, рекомендується здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний». А також закликаємо не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш для все для купання.

Вода річкова (р. Сухий Кагамлик) на пляжі в районі  Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» відповідає санітарно-гігієнічним нормам-індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) на початку та в кінці пляжу становить 2 300 (при нормативному показнику 5 000)

 

 

 

Все по темі: Кременчук  пляж "Цетральний" вода не відповідає вимогам 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин