Астрологiчний гороскоп на 11-17 червня

ОВЕН

Ви сповненi сил i ентузiазму, проте утримайтеся від надто смiливих планiв. Важливо продумати їх поетапну реалiзацiю. Iнiцiатива i заповзятливiсть додадуть розмаху в справах. Докладайте зусиль, щоб навколишні побачили результати вашої дiяльностi, а не звинувачували вас в її iмiтацiї. У серединi тижня потяг до пригод i подорожей буде сильним. Вам буде складно всидiти на одному мiсцi. Поїздки можуть завершитися цiкавим знайомством.

 

ТЕЛЕЦЬ

Намагайтесь не панiкувати. Будете готовi до ситуацiй, що раптово змiнилися. З деякими партнерами буде складно домовитися. У вiвторок з’явиться можливiсть одержати потрiбну iнформацiю, яка дозволить розширити вашi можливостi. Не перенавантажуйте себе роботою, особливо у п’ятницю. Намагайтесь не вплутуватися в жодні махiнацiї наприкiнцi тижня.

 

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня ви вражатимете навколишніх різноманітністю творчих ідей. Починається новий етап у життi. Це важливий перiод для професiйного росту i духовного вдосконалення. Ваша товариськiсть i позитив знайдуть своє гiдне застосування. У другiй половинi тижня можливi приємнi зустрiчi та подорожi. Якщо у суботу ви забудете про вiдпочинок i попрацюєте, надалi перед вами вiдкриються великi можливостi. Але все-таки спробуйте звiльнитися до вечора, щоб провести його з коханою людиною.

 

РАК

Цього тижня ви станете розсудливiшими i вирiшуватимете багато проблем рацiональними методами. Понедiлок – сприятливий день для укладання угод. У середу близькi люди пiдтримають вашi iдеї, вдалою буде медична i освiтня дiяльнiсть. У четвер i п’ятницю стежте за конкурентами, не базiкайте зайвого, щоб вашою iнформацiєю нiхто не змiг скористатися на власний розсуд. У недiлю вдома вас можуть чекати гарні новини.

 

ЛЕВ

Одним із найбільш вдалих i результативних днiв може стати понеділок – усе виходитиме, реалiзуються вашi професiйнi задуми. Подумайте про додатковий заробiток – він виявиться своєчасним. Тиждень буде насичений контактами i новими знайомствами. Якщо вам треба вiдзвiтувати про виконану роботу, то краще зробити це в середу.

 

ДIВА

Кiлькiсть справ на роботi продовжує збільшуватися – цього тижня може здатися, що ви весь час проводите на роботi, без права на вiдпочинок, їжу i сон. Не хвилюйтеся, всi проблеми можна вирiшити, якщо ви проявите зiбранiсть, уважнiсть i зосередженiсть. Не соромтеся попросити про допомогу – це значно прискорить справу. У четвер намагайтесь не витрачати час на базiкання. У вихiднi дiти порадують вас своїми успiхами. Час вашiй сiм’ї збиратися у вiдпустку.

 

ТЕРЕЗИ

Завершивши справи, що накопичилися, у понедiлок i вiвторок ви зможете подумати про вiдпочинок i придбати путiвку на курорт. Не відмовляйтеся вiд цiкавих думок та оригiнальних iдей у середу. Якщо виникатимуть недомовки, спробуйте їх дипломатично прояснити. Четвер – сприятливий час для початку нової справи, вона просто приречена на успiх.

 

СКОРПIОН

Атмосфера на роботi буде комфортною i доброзичливою. Начальство помітить і оцінить вашi успiхи. Можете розраховувати на премiю. Намагайтесь об’єктивно себе оцінювати, не занижуйте свою самооцiнку. Наприкiнцi тижня бажано провести бiльше часу в сiмейному колi. Ви i так рiдко буваєте вдома, принесiть радiсть близьким людям. У суботу не проґавте можливiсть зустрiтися з друзями. Ви добре проведете час.

 

СТРIЛЕЦЬ

Тиждень сприяє дiловим успiхам, сприятливий для отримання прибутку. У вiвторок спробуйте не дати спокусам оволодiти вами. Просування по службових сходах багато в чому залежатиме тiльки вiд вас самих. Використовуйте свої новi розробки – начальство їх оцiнить. У другiй половинi тижня з’явиться можливiсть досягти значних успiхiв, але будьте вкрай обережнi та не ухвалюйте спiшні рiшення. Дипломатичнiсть i чарiвнiсть – ось тi якостi, якi дозволять подолати будь-якi перешкоди.

 

КОЗЕРIГ

Цього тижня вам необхiдно дiяти спiльно з надiйними партнерами, чим би ви не займалися. Самостiйно ви навряд чи зможете з усім упоратися. На понедiлок можна смiливо планувати вiдповiдальнi перемовини – цього дня ви легко знайдете однодумцiв. У серединi тижня можливі суперечки з колегами або в колi сiм’ї, але у четвер вам під силу спокiйно i коректно вирiшити всi непорозумiння. У вихiднi постарайтесь організувати вiдпочинок у передмісті.

 

ВОДОЛIЙ

Будьте мудрiшими i розсудливiшими, якщо ви поступитеся колезi, то лише виграєте. Сприятливий час для особистого життя, а робоче завзяття зараз нi до чого. Перевiряйте надiйнiсть нових партнерiв, але робiть це непомiтно i делiкатно. Порадує i виявиться вельми корисною, з фiнансової точки зору, зустрiч зi старими друзями. У суботу бiльше часу присвятiть спiлкуванню з дiтьми.

 

РИБИ

Цього тижня не слiд ухвалювати спішні рiшення, доля сама пiдкаже найбiльш безболiсний вихiд зi складної ситуацiї. Тиждень вдалий для пошукiв додаткової роботи, налагодження вiдносин. Днi вiдносного спокою чергуються з днями, коли необхiдно багато чого зробити, щоб досягти успiху. Найбiльш напруженою може виявитися п’ятниця, не розраховуйте на службовi успiхи i розумiння з боку керiвництва. Домашнiй затишок – необхiдна умова, аби ви відчули гармонію життя.

 

 

 

Все по темі: віщування  поради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин