Кременчуцькі підприємці зможуть відвідати Литву та Польщу

Для них започатковується новий проект.

Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Кременчук Інвест» за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС) розпочинають проект «Сприяння експорту продукції МСП (малі та середні підприємці) міста Кременчука».

Як повідомляє керівник «Кременчук Інвест» Андрій Мельник на своїй сторінці в «Фейсбук», проект передбачає створити умови для стійкого зростання експортного потенціалу МСП міста Кременчука шляхом розширення зовнішньоекономічних зв’язків та представлення експортерів на цільових ринках.

Завдання проекту: 

– сприяти взаємодії МСП експортерів з потенційними іноземними партнерами;

– забезпечити просування експортного потенціалу МСП Кременчука на зовнішніх ринках. 

У рамках проекту планується провести 20 фахових онлайн консультацій для експортерів з залученням провідних фахівців в сфері експорту (національних та іноземних), провести навчальні семінари «Започаткування експорту» та «Оподаткування експорту». Організувати 2 навчальні поїздки до Польщі (Варшава, Бидгощ) та Литви (Вільнюс, Алітус).

Головна мета проекту навчити представників МСП міста Кременчука виробляти експортоорієнтовану продукцію, працювати в сфері ЗЕД, знаходити іноземних партнерів та промоціювати свою продукцію на зовнішні ринки.

 

Все по темі: Кременчук  новий проект  підприємці 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин