Кременчуцьких дітлахів запрошують на ігрові майданчики в дитячо-юнацьких клубах

Запрошують всіх охочих до веселощів та розваг.

З настанням літа – пори відпочинку та оздоровлення, в дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання традиційно настає час для ігрових майданчиків – ігрових, розважальних, спортивних програм, що проходять на свіжому повітрі у зелених зонах поблизу клубів.

За інформацією ОДЮК, стартом для літніх розваг стало проведення розважально-ігрової програми з нагоди Міжнародного дня захисту дітей «Сонце! Літо! Я!» у МПКіВ «Придніпровський», що зібрала 300 вихованців з усіх куточків нашого міста.

Наступним кроком стало відкриття ігрових майданчиків у мікрорайонах. «Барви сонячного літа» – такою розважальною програмою відкрились ігрові майданчики для вихованців клубів «Дніпро», «Метеор», «Надія», що відбулася 8 червня 2018 р. у парку Миру. Понад 40 дітлахів грали, розважались змагались у швидкості, спритності, влучності, відгадували загадки, влаштовували клубний флешмоб, малювали на асфальті. І все це у супроводі чарівної гості – пані Літо, яка повела дітей у безтурботний і яскравий світ канікул, розваг та відпочинку. Святковий захід для вихованців організували педагоги Каратаєва Т.М., Куроп’ятник В.І., Омельченко Л.І., Пономаренко Т.В., Фокіна М.А.

«Такі ігрові програми влітку організовуються у кожному клубі. Запрошуємо дітей приєднуватися! З нами цікаво і весело, сумувати не доведеться», – йдеться в повідомленні.

Розважались вихованці Об’єднання у парку Миру і в неділю – 10 червня, тут проходив сімейний фестиваль «Бебі-фест». Співали, танцювали, читали гуморески вихованці клубу «Старт», гуртків вокального співу «Мелодія» і «Сонячне сяйво», студії естрадно-спортивного танцю «Орхідея» (керівники Алієва В.Н., Полянова Т.Л., Тютюнник Л.М., Шарова К.В.)  Було весело і драйвово, заряду позитивної енергетики отримали на ціле літо.

Чекаємо дітей у наших клубах. Додаткова інформація за тел. 3-91-69.

 

Все по темі: дитячо-юнацькі клуби  ігрові майданчики  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
більше новин