У Кременчуці сьогодні обговорили пожежну безпеку міста

У місті налічується 132 об’єкти з масовим перебуванням людей.

У Кременчуці, сьогодні, 12 червня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було зазначено, що у місті налічується 132 об’єкти з масовим перебуванням людей.

Представник ГУДСНС в Полтавській області повідомив, що наразі триває перевірка на дотримання в них правил пожежної безпеки. Зокрема, увага при цьому приділяється питанню облаштування в кожному з закладів системи протипожежного захисту. Окрім того, комісійно було перевірена відповідність нормам пожежної безпеки пожежних гідрантів, які перебувають на балансі КП «Кременчукводоканал». Варто відмітити, що на сьогоднішній день таких налічується 1222 об’єкти. Водночас комунальне водопостачальне підприємство має 6 резервуарів з чистою водою, що в разі необхідності можуть бути використані для заправки пожежних автомобілів.

Представник ГУДСНС в Полтавській області повідомив, що під час перевірок в частині організації безперебійної роботи пожежних гідрантів було виявлено низку недоліків. За його інформацією, приблизно четверта частина з них недієздатна. Директор департаменту житлово-комунального господарства міста Іван Москалик повідомив, що упродовж року за кошти міського бюджету було відремонтовано 18 пожежних гідрантів КП «Кременчукводоканал». Після перегляду виконання показників міського бюджету за 6 місяців, на відновлення роботи решти пожежних гідрантів будуть спрямовані бюджетні кошти.

Щодо закладів освіти, то всі 83 навчальні установи забезпечені вогнегасниками  в достатній кількості. В навчальних установах міста розпочалася робота із встановлення автоматичної системи пожежного оповіщення. У 14 закладах медичної сфери комунальної форми власності в межах фінансових можливостей  також проводиться належна робота з протипожежної безпеки,  4 лікарні частково обладнані автоматичним обладнанням системи пожежної сигналізації з виведенням її на спільний пункт керування, всі 20 пожежних гідрантів, що стоять на балансі управління охорони здоров’я міста,  технічно справні. Заходи, спрямовані на дотримання пожежної безпеки в закладах культури,  проводяться відповідно до планів. Зокрема, в Міському палаці культури минулого року було облаштовано системи пожежної сигналізації та пожежної сповіщення.

 

Все по темі: Кременчук  масове перебування людей  пожежна безпека 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Березня, 2019 П’ятниця
21 Березня, 2019 Четвер
більше новин