«Укрзалізниця» піднімає ціни на квитки, в залежності від пікових періодів

На ціну квитка впливає і день тижня, в який пасажир розпочинає подорож.

Державна компанія «Укрзалізниця» підвищує вартість проїзду для пасажирів в залежності від пікових періодів.

Про це у відповіді на запит УНІАН повідомили в прес-службі «Укрзалізниці».

Зокрема, в держкомпанії заявляють, що незначно підвищувати вартість квитків без узгодження різних міністерств і Державної регуляторної служби можуть завдяки наказу Міністерства інфраструктури України від 23 березня 2012 року.

«Наказом №170 Міністерства інфраструктури України 23 березня 2012 року визначена 13 різних календарних періодів, які впливатимуть на вартість проїзду. Наприклад, влітку діє коефіцієнт 1,07, тоді квитки будуть дорожче на 7%, а в певні періоди діють коефіцієнти менше 1», – повідомили в держкомпанії.

У прес-службі надали таблицю коефіцієнтів індексації. Відповідно до неї, найвищі коефіцієнти індексації припадають в період з 25 грудня по 30 грудня – 1,1. Тобто вартість квитків підвищується на 10%. Трохи нижче влітку – з 01 червня по 31 серпня – 1,07.

Також, найнижчі коефіцієнти індексації припадають на 31 грудня – 0,7. Трохи вище 9 травня – 0,8.

Також зазначається, що на ціну квитка впливає і день тижня, в який пасажир розпочинає подорож. Ці коефіцієнти також стосуються всіх категорій вагонів, крім приміських поїздів. Так, коефіцієнти регулювання вартості проїзду в понеділок, четвер, суботу становлять 1,0, у вівторок і середу – 0,9, в п’ятницю та неділю – 1,1.

У той же час, в поїздах «Інтерсіті +» коефіцієнт регулювання вартості проїзду по днях тижня трохи відрізняється. Так, в понеділок, вівторок і середу – 1,0, в четвер і суботу – 0,9, а в п’ятницю та неділю – 1,1.

Все по темі: "Укрзалізниця". ціни на квитки  коли піднімаються 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин