Кременчуцьких працівників медичної галузі привітали, найкращих – нагородили

Із Днем медичного працівника напередодні свята у Міському палаці культури сьогодні, 15 червня, привітали кременчуцьких фахівців медичної галузі.

Із побажаннями та словами вдячності до кременчуцьких медиків звернувся міський голова Віталій Малецький. Адже професія медика завжди була і буде залишатися однією з найнеобхідніших та найбільш шанованих у світі. Здоров’я неможливо порівняти із жодними надбаннями чи багатствами. Подякував Віталій Малецький кременчуцьким медикам і за їхні важкі трудові будні, і за щоденний порятунок пацієнтів, і за їхню шляхетну працю. За словами міського голови, особливою гордістю закладів охорони здоров’я Кременчука є їхній кадровий потенціал. Саме від високого професіоналізму лікарів, медсестер, санітарок залежить здоров’я та життя людей. І без нього безсилі навіть найсучасніші досягнення науки.

Також кращих представників медичної галузі Кременчука під час урочистостей у Міському палаці культури нагородили подяками і грамотами.

А кращі колективи лікувальних закладів міста та Міського палацу культури привітали кременчуцьких медиків святковим концертом.

Фото із сайту Кременчуцької міської ради

Все по темі: медик  медицина  Міський палац культури  свято 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин