Кременчук спортивний

Упродовж тижня кременуцькі спортсмени здобули багато перемог, починаючи від «золота» і закінчуючи «сріблом». «Вісник Кременчука» вітає усіх із досягненнями та бажає подальших успіхів у спортивній кар’єрі. Кременчук із вами! Вболіваємо за своїх! А тим часом «Вісник» пропонує згадати, які саме перемоги здобули спортсмени.

Кременчужани перемогли на чемпіонаті світу

У Франції на чемпіонаті світу з практичної стрільби стала кращою збірна України.

У її складі було двоє кременчужан – Юрій Нагірняк та Олександр Замерець.

Кременчужанка Ірина Філінська завоювала «бронзу» чемпіонату України

Кременчужанка Ірина Філінська (вихованка КДЮСШ «Авангард») завоювала бронзову нагороду чемпіонату України зі штовхання ядра.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат (2003 р. н. і молодші) завершився 8 червня у Харкові.

Кременчужанка стала третьою у штовханні ядра вагою 3 кг. Під керівництвом тренера Юрія Щипця дівчина метнула ядро на 11,50 м. «Золото» ж завоювала Марія Ларіна з Донеччини, її результат – 13,63 м, на другому місці Марія Івкіна з Дніпропетровської області – 11,61 м.

Кременчуцька легкоатлетка Ярослава Ялисоветська виборола «срібло» на чемпіонаті України

Легкоатлетка з Кременчука Ярослава Ялисоветська (вихованка КДЮСШ №2) виборола «срібло» на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, який проходив у Харкові.

Спортсменка виступила на дистанції 400 метрів із бар’єрами. Під керівництвом тренера Олени Шипової вона показала час 1:04,76 хв. Перемогу на цій дистанції завоювала Яна Степанишина з Дніпропетровської області – 1:04,16 хв. Бронзова нагорода у Карини Кондакової з Херсонщини – час 1:05,50 хв.

Кременчуцька дзюдоїстка Поліна Мусіхіна виборола «бронзу» чемпіонату України

Кременчуцька дзюдоїстка Поліна Мусіхіна, вихованка «Кремінь-дзюдо», завоювала бронзову медаль на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат до 16 років. Змагання проходили у Києві з 6 по 7 червня.

За інформацією прес-служби «Кремінь-дзюдо», глядачі отримали широку палітру вражень: боротьбу світла й тіні у поєдинках, емоції спортсменів і їхніх палких шанувальників, яскраві фарби та проникливі ноти урочистого відкриття змагань.

Національна першість зібрала майже 550 учасників із 24 регіонів України. Змагання проходили на чотирьох татамі під дахом добре знайомого дзюдоїстам легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності. Єдину медаль для збірної Полтавської області змогла здобути вихованка СК «Кремінь-дзюдо» Поліна Мусіхіна. Ставши бронзовою призеркою у ваговій категорії до 52 кг.

У фінальний блок не змогли потрапити Сергій Заболотний, вагова категорія до 73 кг – посів 7-е місце, та Андрій Сердюк, вагова категорія до 81 кг – 9-е місце.

Кременчуцька легкоатлетка Ольга Ляхова підтвердила свій берлінський норматив

Кременчуцька легкоатлетка Ольга Ляхова змагалася в Дессау (Німеччина).

На 800-метрівці кременчужанка підтвердила свій берлінський норматив, фінішувавши третьою з часом 2.02,19.
У призових трійках опинилися й інші українці: у стрибках у довжину Сергій Никифоров став першим (7,94), Марина Бех – другою (6,50).

Кременчуцький велогонник завоював «срібло» у київській «Велогонці миру»

Кременчуцький велогонник Єгор Дементьєв завоював «срібло» у київській «Велогонці миру» серії Race Horizon Park 2018, яка проходила в смт. Чабани поблизу Києва.

У перегонах брали участь 18 команд: 11 зарубіжних колективів із 7 країн та 7 українських. Спортсмени проїхали 10 кіл довжиною 16 кілометрів, загальна дистанція Horizon Park Race for Peace складала 160 кілометрів.

Перемогу у змаганнях цього разу здобув Фредерік Мафф із Данії (отримав до міжнародного рейтингу 40 очок).

Другим же фінішував кременчужанин Єгор Дементьєв (виступає в іспанській команді «Куота»). До міжнародного рейтингу він отримав 30 очок.

Кременчуцька спортсменка Єлизавета Каланіна – бронзова призерка чемпіонату Європи з дзюдо

Відома спортсменка Кременчука Єлизавета Каланіна стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з дзюдо.

Дана медаль стала першою дорослою нагородою кременчуцької дзюдоїстки, яка за свою спортивну кар’єру виборола чимало нагород на молодіжних змаганнях із дзюдо різних рівнів.

Цього разу в чемпіонаті Європи з дзюдо брали участь 40 спортсменок зі збірних команд країн Європи. У ваговій категорії + 78 кг, в якій боролася Єлизавета Каланіна, виступали 16 дзюдоїсток.

За значний внесок у розвиток обласного спорту її внесено до списку стипендіатів Полтавської ОДА та вручено дівчині та її особистому тренеру винагороду – грошові сертифікати.
Національний олімпійський комітет України визнав Єлизавету Каланіну «Кращою спортсменкою квітня», а її тренера Василя Волошина – «Кращим тренером квітня».

Окрім того, наразі Єлизавета Каланіна у світовому рейтингу з дзюдо посідає 10-е місце.

Правоохоронці Кременчука принесли перемогу своїй футбольній команді

В обласному футбольному чемпіонаті серед правоохоронних органів «золото» здобула команда Головного управління поліції Полтавщини.

Як повідомляє поліція Полтавщини, у чемпіонаті Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» взяли участь 14 команд правоохоронних органів і спеціальних служб.

У фінальному протистоянні зустрілися 6 команд: Головного управління поліції області, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій, управління поліції охорони, військової частини 3052, Гадяцького відділу поліції та збірної Кобеляцького і Новосанжарського відділів поліції.

За підсумками змагань перемогу здобула команда Головного управління поліції області, «срібло» – у рятувальників, «бронза» – у військовиків.

За одноголосним рішенням суддівської колегії кращим гравцем визнано Руслана Онокієнка (команда військової частини), а кращим воротарем – Андрія Грака (поліція області).

Юні футболісти Кременчука завершили змагання
в Дитячій лізі

У Кременчуці завершилися змагання серед дітлахів 2010 року народження.

10 команд змагалися у футбольній лізі, а саме: «Ягуар-1», «Ягуар-2», «Кремінь-1», «Кремінь-2», «Нафтохімік», КДЮСШ-2, «Гірник-Спорт-1», «Гірник-Спорт-2» Горішні Плавні, «Чайка-1», «Чайка-2» Черкаси.

За підсумками чемпіонату перше місце посіла кременчуцька команда «Ягуар-1».

Друге місце – у черкащан, а третє – у «Кремінь-1».

Тенісисти здобули перемоги на чемпіонаті Полтавщини

Із 4 по 6 червня у ВПУ №7 проходив чемпіонат Полтавської області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2008 р. н. та молодше.

До змагань спортсменів підготували тренери Сергій Казарян та Марина Шульга.