Кременчужан нагородили у конкурсі «Кращий ЦНАП Полтавщини»

У номінації “Кращий ЦНАП міста обласного значення” – Департамент став Центр надання адміністративних послуг у Кременчуці.

А спеціальну відзнаку у номінації “Кращий адміністратор ЦНАП міста обласного значення” отримала адміністратор ЦНАП у місті Кременчуці Ірину Мартиненко,

Нагородили переможців конкурсу “Кращий ЦНАП Полтавщини” під час засідання колегії Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації 15 червня.

Також на колегії підбили підсумки роботи центрів надання адміністративних послуг області та оцінки якості надання адміністративних послуг, обговорили впровадження реформування децентралізації в області, активність та результативність взаємодії органів місцевої влади при залученні міжнародно-технічної допомоги та використання механізму міжмуніципального співробітництва.

“Лідерами зі створення ОТГ є Кременчуцький, Полтавський та Новосанжарський райони. Також розпочалась процедура об’єднання в Диканському та Чорнухинському районах”, – зауважила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Все по темі: адміністративні послуги  нагорода  перемога  ЦНАП 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин