На Полтавщині відкрили новий музей

На стадіоні «Ворскл» у Полтаві відкрили Музей фізичної культури.

Музей знаходиться ліворуч від головного входу на стадіон.

Ідея створення такого музею була започаткована ще наприкінці 90-років минулого століття, повідомляють «Новини Полтавщини». У музейній кімнаті можна переглянути історію олімпійських ігор від античних часів до сучасності. Історична зустріч Олексія Бутовського з бароном П’єром де Кубертеном, настінний килим, на якому зображений засновник олімпійського руху, чемпіони світу з греко-римської боротьби Іван Шемякін та Іван Піддубний, олімпійські чемпіони з Полтавщини Ніна Бочарова, Леонід Бартеньєв, Володимир Кисельов, Дмитро Янчук та інші — ті факти і постаті, які зібрали в єдину експозицію музею.

Червону стрічку під час відкриття 15 червня перерізали Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської облради Олександр Біленький, голова підкомітету з питань фізкультури і спорту Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму та чемпіон світу і Європи з плавання Денис Силантьєв, віце-президент Національного олімпійського комітету Валерій Борзов.

Після завершення екскурсії Сергій Бубка у Книзі почесних гостей першим залишив пам’ятний підпис – «Дякую за збереження нашої великої олімпійської історії».

Все по темі: Ворскла  музей  Національний олімпійський комітет  Полтава 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин