Накопичувальних пенсій поки не буде

Передбачене пенсійною реформою запровадження другого рівня системи пенсійного забезпечення – накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування – вимагає затвердження розміру внесків.

Про це йдеться в повідомленні “Сегодня.ua” з посиланням на заяву заступника голови правління Пенсійного фонду (ПФ) України Владислава Машкіна, повідомляє “Україна комунальна”.

“Ключовою вимогою для запровадження є визначення ставки: доти, поки не буде ухвалено закон про встановлення ставки відрахувань, накопичувальна система не запрацює. Настане 1 січня 2019 року (законодавчо встановлена дата запуску другого рівня. – Ред.), буде накопичувальна система, але в ній не буде грошей, – сказав Машкін.

У законах “Про загальнообов’язкове державне пенсійне забезпечення”, і “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” відсутній чіткий термін затвердження відповідних внесків.

Як повідомлялось, Верховна Рада 3 жовтня 2017 року ухвалила пенсійну реформу, яка передбачає проведення осучаснення пенсій та підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року. Закон в тому числі передбачає введення з 1 січня 2019 року накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування.

Не брати участь в накопичувальній системі можуть застраховані особи, яким на 1 січня 2019 року залишилося менше 10 років до досягнення пенсійного віку.

Кабінету міністрів доручено до 1 липня 2018 року забезпечити створення інституційних компонентів функціонування накопичувальної системи пенсійного страхування.

Все по темі: гроші  пенсія  стажування  страховий стаж 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин