Десятки зернових станцій закриє “Укрзалізниця”

Робота виключених станцій буде додатково проаналізовано і в разі зміни показників їх діяльності, вони будуть представлені на процедуру реорганізації.

ПАТ “Укрзалізниця” разом з Європейською бізнес асоціацією і основними учасниками аграрного бізнесу визначили шляхи оптимізації структури логістики зернових вантажів.

За інформацією Економічної правди з посиланням на “Інтерфакс-Україна”, про це повідомив в.о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов, передає“Інтерфакс-Україна”.

“З огляду на думку всіх учасників ринку, з 177 станцій по навантаженню зерна, діяльність яких, на думку фахівців “Укрзалізниці”, доцільно оптимізувати шляхом їх реструктуризації, санації, тимчасового або повного закриття для вантажних операцій, в переліку залишилося 99 станцій”, – сказав він.

Зокрема, повністю будуть закриті 27 станцій для вантажної роботи, 41 станція буде закрита для вантажної роботи з липня по грудень 2018 року з подальшим відновленням, за умови наявності заявок на середньоденні завантаження/розвантаження п’яти вагонів на добу на термін не менше трьох місяців.

Крім того, 24 станції будуть закриті для вантажної роботи з липня по грудень 2018 року з подальшим відновленням за умови наявності заявок на середньоденну завантаження/розвантаження 10 вагонів на добу на термін не менше шести місяців. Також семи станціям, які мають негативний фінансовий результат, пропонується надати можливість протягом декількох місяців збільшити кількість середньоденного завантаження вагонів і вийти на беззбиткову діяльність.

Як уточнив Кравцов, робота виключених станцій буде додатково проаналізовано і в разі зміни показників їх діяльності, вони будуть представлені на процедуру реорганізації.

На його думку, прийняте рішення збільшить обсяги перевезень і буде сприяти інвестуванню в модернізацію потужностей зі зберігання зернових.

Все по темі: "Укрзалізниця"  закриття  зернові станції 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин