У «Зоряному» та «Супутнику» урочисто відкрилась І відпочинкова зміна

За кошти міського бюджету в цих закладах в рамках першого оздоровчого туру відпочиватимуть 100 кременчуцьких дітей  пільгових категорій.

Минулими вихідними у Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Зоряний» та його філії спортивно-оздоровчому комплексі «Супутник» відбулося урочисте відкриття І відпочинкової зміни.

За інформацією прес-служби міськради, юних відпочиваючих та педагогічний колектив закладу привітали заступник міського голови Ольга Усанова, директор ДЗОВ «Зоряний», депутат міської ради Григорій Угніч та депутат міської ради Руслан Ульянов. Вони побажали табористам гарно відпочити, оздоровитися, знайти нових друзів  та надовго запам’ятати «зоряне» літо 2018.

На І зміні у таборах «Зоряний» і «Супутник»  відпочиває близько 500 дітей з Кременчука, Полтавської,  Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей.

Як зазначає керівник управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Наталія Заводчікова,  табір «Зоряний» в червні планує прийняти 400 дітей, табір «Супутник» – близько 90 дітей. За кошти міського бюджету в цих закладах в рамках першого оздоровчого туру відпочиватимуть  100 кременчуцьких дітей  пільгових категорій.

 

Все по темі: "Зоряний" та "Супутник"  відкриття І відпочинкової зміни  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин