Весілля по-новому: змінилися правила подачі заяви в ЗАГС

Тепер перед реєстрацією шлюбу можна безкоштовно здати аналізи.

Кабінет міністрів затвердив Державну соціальну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року.

За інформацією РБК з посиланням на «Вероятно», відповідне рішення прийнято на засіданні уряду.

Заступник міністра соціальної політики Олександра Чуркіна розповіла, що міністерство запропонувало внести добровільне безкоштовне обстеження на наявність TORCH-інфекцій.

Ці заходи повинні попередити наявність вроджених захворювань, знизити рівень неблагополучної вагітності і поліпшити рівень охорони здоров’я в Україні.

«Програма буде реалізовуватися за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів і за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством України», – зазначила Чуркіна.

TORCH-інфекції призводять до серйозних аномалій при формуванні плоду. У 80% випадків при наявності вірусу, що долає фетоплацентарних бар’єр у зародка з’являються патології в розвитку несумісні з життям. Також, віруси, які відносяться до групи TORCH-інфекцій призводять до сильних генетичним аномалій, в результаті чого народжуються діти-інваліди.Наявність інфекції, особливо в організмі жінки, проявляється не відразу. Хвороба може таємно протікати багато років.

«Коли майбутнє подружжя будуть приходити в ЗАГС і подавати заяву про реєстрацію шлюбу, то отримувати направлення на добровільне обстеження на TORCH-інфекції. Саме ці інфекції, якщо знаходяться в організмі дорослої людини, мають великий вплив на здоров’я новонародженої дитини», – сказала Чуркіна.

Вона також нагадала, що Україна ще в 1991 році ратифікувала Конвенцію ООН про права дитини. Нагадаємо, що в Тернопільській області співробітники Національної поліції України затримали керівника відділу РАЦС, яка вимагала від іноземця 1 000 доларів.

Все по темі: весілля  заяв до ЗАГС  правила подачі 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин