Кременчужан попереджають: якість питної води у кранах може погіршитися

Може з’явитися запах річкової води та присмак.

У зв’язку зі зміною в літній період хімічного складу поверхневого джерела водопостачання (Кременчуцьке водосховище) КП «Кременчукводоканал» планує з 20 червня по 30 червня провести 2-етап промислової апробації реагенту «АМОПОЛ» на водоочисній станції міста Кременчука.

Зі інформацією адміністрації КП «Кременчукводоканал», проведення апробації проводиться з метою забезпечення міста Кременчука якісною питною водою у весняно-літній період 2018 року».

Контроль якості води за етапами її очищення, питної води в розподільній водопровідній мережі міста буде виконуватися згідно з існуючою робочою програмою виробничого контролю безпечності та якості води з необхідними додатковим дослідженнями.

«У період промислової апробації можливі зміни органолептичних показників якості питної води у споживачів – запаху та присмаку води тощо. На відміну від традиційного «запаху хлору», який відчувається споживачами, нова технологія дозволить «зв’язати» запах хлору, який стане не відчутним. При цьому, може відчуватися інший природний запах річкової води», – йдеться в повідомленні.

При виникненні скарг та пропозицій щодо можливих змін органолептичної якості питної води адміністрація просить повідомляти диспетчерську службу за тел.: +38 (0536) 74-70-70.

Також кременчужанам нагадують, що з  22 по 31 травня на 1-й черзі водопровідних очисних споруд (ВОС) КП «Кременчукводоканал» вже проводився 1-й етап промислової апробації реагенту «АМОПОЛ» на існуючій станції автоматичного приготування та дозування флокулянту. Під час застосування даної технології амонізації хлорування фахівцями підприємства відмічено зменшення кількості утворених хлорорганічних сполук у питній воді та витрат рідкого хлору, а також збільшення тривалості знезаражувального ефекту при хлоруванні води в системі водопостачання м. Кременчука.

 

Все по темі: КП «Кременчукводоканал»  може погіршитися  якість питної води 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин