У Кременчуці на забезпечення «Нової української школи» спрямують понад 2,5 млн грн

Ще 80 тис грн на ці цілі буде виділено за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду.

Понад 2,5 млн. грн. у Кременчуці буде спрямовано на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Відповідне рішення було прийняте вчора, 20 червня на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

За рахунок  субвенції з державного бюджету  збільшено субвенцію з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» на суму  2 млн 470 тис. грн. Ще 80 тис грн на ці цілі буде виділено за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду.

Вони будуть спрямовані  на закупівлю сучасних меблів для початкових класів нової української школи, підготовку тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 і 2019/20 навчальних роках, асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням, заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи у початкових класах, вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/19 навчальному році,  придбання обладнання для кабінетів української мови тощо.

Все по темі: виділення коштів  Кременчук  нова українська школа 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин