Увага кременчужан! Завтра вночі ремонтуватимуть Крюківський міст

Роботи триватимуть приблизно до 04:00 год. ранку.

У Кременчуці, завтра, 21 червня дорожні роботи на мостовому переході через річку Дніпро будуть продовжені.

За інформацією прес-служби міськради, техніка КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» вийде на міст із 20:00 годин. Роботи триватимуть приблизно до 04:00 годин ранку.

Як зазначає головний інженер комунального підприємства Олексій Загорулько, бригади дорожників зніматимуть ушкоджений асфальт і готуватимуть місця для укладання нового покриття на смузі від Крюкова до центру міста.

До уваги водіїв транспортних засобів! У зв’язку з проведенням цих робіт на мостовому переході рух автомобільного транспорту буде дещо ускладнено.

Кременчужанам нагадують, що на минулій сесії депутати міської ради надали згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади Кременчука дорожнього покриття проїзної частини автомобільної дороги верхнього ярусу мосту  через річку Дніпро, яке перебуває в  державній власності.

Передумовою цьому стала нагальна необхідність здійснення ремонту дорожнього покриття проїзної частини автомобільної дороги мосту. Враховуючи те, що  цей об’єкт мостового господарства  перебуває на балансі регіональної філії «Південна залізниця», то відповідно до чинного законодавства його утримання та ремонт  має здійснюватися  саме за рахунок коштів саме цього підприємства. Втім, в останні роки через відсутність коштів балансоутримувач ані  капітальний ремонт, ані поточний ремонт дорожнього покриття мостового переходу  не проводив. Кожного року з міського бюджету виділялися видатки на усунення ямковості на дорожньому  покритті автомобільної частини мосту, але такого ремонту вистачало не надовго, бо через міст проходять великі транспортні потоки.

 

Все по темі: Кременчук  Крюківський міст  ремонтні роботи 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин