Увага! У Кременчуці діє група шахраїв, які виманюють у містян великі кошти (доповнено)

Зловмисники діють за однією і тою самою схемою. 

У вівторок, 19 червня, до поліції звернулася 71-річна пенсіонерка. Жінка повідомила правоохоронцям, що о 17.20. зателефонували невідомі особи повідомили про те, що її син потрапив у ДТП та збив жінку, і тепер на її лікування потрібні кошти. Після того, як пенсіонерка погодилась заплатити кошти, до її квартири по вул. Гвардійській, 16 прийшов невідомий чоловік, якому довірлива бабуся передала гроші у сумі 2 900 доларів США. За описом заявниці чоловік був високий, худої статури, короткострижений, був одягнутий у темну рубашку та темні брюки.

І вже сьогодні, близько 16.45., до Кременчуцького відділу поліції надійшло повідомлення від 66-річної кременчужанки про аналогічний випадок шахрайства.  Зі слів жінки до неї зателефонували  невідомі особи і повідомили про те, що її син знаходиться в реанімації після ДТП та на його лікування потрібні кошти. Після дзвінка до квартири жінки по вул. Павлова, прийшов невідомий чоловік якому жінка передала 130 тис.грн. з Опис чоловіка -високий худої статури, короткострижений, одягнений в темно синю футболку.

Зараз над справами працює слідчо-оперативна група.

ДОПОВНЕНО: Правоохоронці в шоці, ще один аналогічний випадок стався у місті буквально годину тому.

Як повідомили в прес-службі Кременчуцького відділу поліції, о 17.00 до полції звернулась 80-річна пенсіонерка. Бабуся розповіла поліціянтам, що до неї зателефонували невідомі та повідомили про те, що її син потрапив у ДТП та збив жінку, якій терміново потрібні гроші на лікування.  Через деякий час до жінеи додому по вул. Проїзд Арсенальний прийшов невідомий чоловік, якому бабуся передала кошти у сумі – 4 500 доларів США, 1 900 Євро та 10 000 грн.

Прикмети чоловіка: 20-25 років, худорлявої тіло будови, сутулий, одягнутий в сорочку в клітинку,

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин