Кременчужани вшанували жертв Другої світової війни

«Вони першими вступили у бій із фашистами біля стін міста Кременчука у 1941 році» – саме такий саморобний плакат зі світлинами принесли кременчужани до меморіалу «Вічно живим» сьогодні 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до вічного вогню та саморобного плакату кременчужани вшанували пам’ять про мільйони українців, загиблих на фронтах війни, закатованих у гестапівських катівнях і концтаборах, розстріляних, викрадених в рабство. Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, секретар міської ради Юрій Гриценко, заступники міського голови депутати Кременчуцької міської ради, представники ветеранських та громадських організацій міста, просто небайдужі жителі міста. А також сьогодні тут згадували трагічні сторінки історії України, початок бойових дій на території нашої країни та зокрема у Кременчуці у роки ІІ Світової війни.

Кременчужани продовжували нести квіти до меморіалу і після закінчення заходу.

Нагадаємо, відповідно до Указу  Президента України від 17 листопада 2000 року «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні» 22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Все по темі: Вічно Живим  День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни  Друга світова  пам’ять 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин