Кременчужанин став чемпіоном світу зі стрільби

Змагання проходили у Франції.

Збірна України перемогла на Чемпіонаті світу з практичної стрільби у дисципліні рушниця. Змагання зібрали у Франції найсильніших спортсменів планети.

За інформацією прес-служби міськради, у складі української команди виступали двоє кременчужан Олександр Замарець та Юрій Нагірняк, на якому Юрій Нагірняк став чемпіоном світу зі стрільби.

Варто відмітити, що Юрій Нагірняк вже тричі представляв України на такому світовому спортивному форумі. Зокрема, в  2012 році на чемпіонаті світу в Угорщині Юрій з командою посів 5 командне місце з 15.

2015 рік приніс «срібло» кременчужанину в дуелі та 8 місце в особистому заліку.

Саме на третій раз йому вдалося не лише стати на п’єдестал пошани, а й стати чемпіоном.

Всього у стандартному класі, категорії «сеньйори» змагалися представники 8 країн: України, Італії, Фінляндії, Німеччини, Франції, Англії, Південно-Африканської Республіки. У командному заліку серед «сеньйорів» (спортсмени віком 50-60 років) українці завоювали «золото» з результатом — 4031,5334. Другими стали італійці — 3917,9457, «бронза» за командою з Фінляндії — 3811,5985.

Все по темі: Кременчук  чемпіон світу зі стрільби  Юрій Нагірняк