Кременчужанин Юрій Нагірняк став чемпіоном світу зі стрільби

Збірна України перемогла на Чемпіонаті світу з практичної стрільби у дисципліні рушниця. Змагання зібрали у Франції найсильніших спортсменів планети.
У складі української команди виступали двоє кременчужан Олександр Замарець та Юрій Нагірняк, на якому Юрій Нагірняк став чемпіоном світу зі стрільби, передає прес-служба мерії.
Варто відмітити, що Юрій Нагірняк вже тричі представляв України на такому світовому спортивному форумі. Зокрема, в  2012 році на чемпіонаті світу в Угорщині Юрій з командою посів 5 командне місце з 15.
2015 рік приніс «срібло» кременчужанину в дуелі та 8 місце в особистому заліку.
Саме на третій раз йому вдалося не лише стати на п’єдестал пошани, а й стати чемпіоном.
Всього у стандартному класі, категорії «сеньйори» змагалися представники 8 країн: України, Італії, Фінляндії, Німеччини, Франції, Англії, Південно-Африканської Республіки. У командному заліку серед «сеньйорів» (спортсмени віком 50-60 років) українці завоювали «золото» з результатом — 4031,5334. Другими стали італійці — 3917,9457, «бронза» за командою з Фінляндії — 3811,5985.

Все по темі: Нагірняк  стрільба  чемпіон