Купатися не можна: вода на пляжах Кременчука не відповідає нормам

Показники мікробіологічної забрудненості річкової води не відповідають санітарно-гігієничним вимогам.

Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, за результатами  лабораторних досліджень від 22 червня показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) пляжу «Центральний» та пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р. Сухий Кагамлик) не відповідають санітарно – гігієнічним  вимогам.

За інформацію прес-служби міськради, індекс лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») становить 240000, наприкінці (район колишнього кафе «Арарат») становить 240 000 (при нормативному показнику 10 000). На пляжі в районі  Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» на початку та в кінці пляжу становить 240000 (при нормативному показнику 5 000).

Індекс ЛКП – свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. Лактозопозитивна кишкова паличка при потраплянні у шлунково-кишковий тракт людини може викликати гострі кишкові інфекції. Особливо ці захворювання небезпечні для малечі.

З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, фахівці рекомендують городянам здійснювати обмежувальні заходи щодо купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжу в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р.Сухий Кагамлик), а також закликають не користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

 

 

 

Все по темі: Кременчук  не відповідає вимогам  річкова вода 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин