У Кременчуці визначили переможця глядацьких симпатій «Кубок Хатіко»

Найбільше симпатій зібрала собачка на ім’я Дейзі, яку минулого року забрали з притулку.

У Кременчуці визначено переможця Всеукраїнського параду тварин «Кубок Хатіко» у конкурсі Глядацьких симпатій – собачку Дейзі.

Як повідомляє організатор конкурсу на своїй сторінці в «Фейсбук» Геннадій Тертичний, Дейзі була одягнута у національний костюм. Її власники сестри Софія та Ніка Савчук.

Голосування проводилось у спеціальній групі благодійного заходу – Кубок Хатіко https://www.facebook.com/groups/HatikoCup/
«Як розповіла власниця, собачку вони взяли з притулку у вересні минулого року, вона невгамовна, енергійна, дуже розумна, з перших днів почала схоплювати все на льоту, виконувати різні команди, вміє тримати ласощі на носі, костюм шили власноруч», – йдеться в повідомленні.
Дейзі та її чудові власники отримали Кубок Хатіко та дипломи від організаторів.

Кременчужанам нагадують, що ті, хто не зміг забрати тварин під час акції «Найди собі друга», в будь-який зручний для вас час зможуть відвідати КП «Спецсервіс-Кременчук», на Вас чекають особливі друзі за адресою: вул. Горького, 48/75, ☎ (0536) 74-12-61

«Окрім того що після параду собачок та котів забрали у добрі руки, ми зібрали благодійну допомогу у розмірі 8500 гривень, цього замало для купівлі необхідного обладнання для притулку – мікроскопа, тому міський голова Віталій Малецький взяв на себе зобов’язання допомогти і найближчий час у Спецсервісі буде закуплений такий необхідний для тварин мікроскоп. 
До речі Кременчук, його мешканці та влада всіляко допомагають безпритульним тваринам, що робить наше місто зразковим щодо гуманного ставлення до безхатніх тварин», – зазначається вповідомленні.

«Ще хочу зробити невеличкий анонс, – пише Геннадій Тертичний, – що на цьому заходи з тваринами не закінчуються. Вже через два тижні – 7 липня до Кременчука з різних регіонів і міст України приїздять домашні тварини та птахи, буде проходити VI Всеукраїнська виставка голубів і домашніх тварин «У світі тварин». Шукайте нас у Міському парку культури і відпочинку «Придніпровський» (вул. Коцюбинського, 4) біля атракціонів з 7:00 години до 14:00».

Все по темі: визначено переможців  Кременчук  Кубок Хатіко 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин