Увага! Важлива інформація для читачів нашої газети!

Шановні кременчужани!

Редакція газети «Вісник Кременчука» зіткнулася із поки що невідомою схемою шахрайських дій однієї з колекторських фірм. Днями до редакції звернувся чоловік, який повідомив, що на його мобільний телефон прийшло СМС-повідомлення від невідомої фірми «PROFIT+» (тел. 0445851055) з таким текстом: «Согласно поданой заявки №238/22-31 от 22.06.2018с 26.06.2018 в издании Вісник Кременчука будет публиковаться объявление о сборе денежных средств для гр. Мошенець К.М. в святи с тяжелым финансовым состоянием».

Співробітники редакції були шоковані, адже ніякого оголошення до редакції не надходило, тим паче ніяких грошових коштів наша газета не збирає.

Головний редактор газети вирішила зателефонувати на номер, з якого надійшло СМС-повідомлення. Дівчина, яка відповіла на дзвінок пояснити нічого не змогла та після ряда конкретних запитань просто кинула слухавку. Ввівши у пошуковій мережі Інтернет даний номер телефону, ми з’ясували, що це якась колекторська компанія у м. Києві і знайшли багато повідомлень про нібито шахрайські і злочинні дії цієї компанії.

Наразі редакція газети «Вісник Кременчука» має намір звернутися із заявою до поліції для з’ясування всіх обставин.

Ми звертаємося до всієї громади, якщо на ваші мобільні телефони надійшли подібні СМС-повідомлення або Вам телефонували невідомі особи від імені редакції під приводом збору коштів, редакція газети «Вісник Кременчука» просить звертатися до нас за тел. 0979177187, або за адресою: м. Кременчук, вул. Першотравнева, 3.

Все по темі: від імені редакції  збір коштів  невідомі шахраї 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин