YouTube ввів платні підписки на канали

Автори каналів, які мають понад 100 тис. підписників, можуть запропонувати користувачам купити доступ до ексклюзивного контенту за $4,99.

Відеохостинг YouTube, який належить Google, анонсував нові функції, які допоможуть авторам контенту заробляти на платформі.

Про це повідомляє MIND з посиланням на CNBC.

YouTube впроваджує функцію платної підписки на канали з більш ніж 100 000 підписників, що дозволить каналам пропонувати «членство» за $4,99 на місяць, яке можна купити для доступу до ексклюзивного контенту.

Раніше платні підписки були доступні лише для обраної кількості авторів контенту, які могли отримувати кошти від користувачів.

YouTube також почала співпрацювати з компанією Teespring, яка спеціалізується на торгівлі, щоб дозволити авторам продавати свої товари безпосередньо через платформу. Раніше каналам треба було включати посилання на зовнішнього провайдера для того щоб просити користувачів купувати товари. YouTube сказав, що ця функція буде доступна для каналів, які мають понад 10 000 підписників.

Зазначається, що автори отримуватимуть 70% від вартості підписки після вирахування податку з продажів. Наразі комісії за проведення платежів, в тому числі за операції по кредитній карті, YouTube повністю бере на себе.

Все по темі: YouTube  на канали  платні підписки 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин