Герої серед нас: як хлопці бабусю рятували

Четверо молодих хлопців допомогли чоловіку врятувати бабусю, яка випала із балкону 8-го поверху та впала на мотузки для сушки білизни на балконі поверхом нижче .

Вчора, 26 червня, близько 22.45. до екстрених служб міста надійшло повідомлення, що по вул. Героїв Крут, 17, 97-річна бабуся випала із балкону 8-го поверха та при падінні зачепилася за більйові мотузки балкону поверхом нижче.

Як повідомив начальник Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС Сергій Геращенко, рятувальники отримали повідомлення, що бабуся впала з 8-го поверху та знаходиться на мотузках для сушки білизни поверхом нижче і її тримає господар квартири та не може самтужки затягнути жінку.

Як виявилося, у цей час під будинком проходили четверо молодих людей. Вони почули незрозумілий шум та піднявши голови, побачили, як чоловік намагаєтьтся затягнути бабусю до квартири. Молоді люди одразу ж кинулися до на допомогу. Забігши до квартири, вони допомогли госопдарю затягнути літню жінку та викликали “швидку”.

Бабусю госпіталізували до 3-ї міської лікарні, де її оглянули лікарі. Пенсіонреці поставили діагноз тупа травма живота та відпустили додому на амбулаторне лікування.

Хочемо зазначити, що завдяки діям сусіда та молодих хлопців бабуся залишилася жива та не отримала тяжких травм.

У прес-службі міськрайонного управління ДСНС нам повідомили, що хлопців обов’язково відзначать за такий сміливий вчинок.

Все по темі: випала з 8-го поверху  врятували бабусю  герої серед нас 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин