Як кременчуцькі громадські формування допомагають поліції забезпечувати порядок у місті

Громадським формуванням Кременчука, які допомагають поліції у забезпеченні громадського порядку, виділять з міського бюджету 100 тисяч гривень.

Учора у кременчуцькій мерії пройшла нарада з підведення підсумків роботи громадських формувань та поліції щодо виконання Програми профілактики правопорушень за І половину 2018 року.

На засіданні заслухали представника Кременчуцького відділу поліції ГУ НП України щодо співпраці громадських формувань Кременчука  з органами правопорядку в охороні публічного порядку в місті.  За його інформацією, найактивнішими впродовж І – го півріччя поточного року були  громадські формування  «Громадська безпека» та «Фенікс», члени яких брали участь в охороні правопорядку всіх загальномасових заходів, що проводилися в цей період.

Окрім того щомісяця спільно з громадськими формуваннями в  рамках патрулювання проводяться рейди-обстеження територій міста, забезпечується охорона місць масового відпочинку, тримаються на контролі місця перебування та проживання осіб, які потрапляють в зону особливої уваги представників органів внутрішніх справ, здійснюється охорона місць, де були виявлені вибухонебезпечні предмети різних часових періодів,  тощо.

Були закиди до козаків, що вони не дуже допомагають поліції у забезпеченні громадського порядку. Вони більше виступають у культурно-масових заходах. Але ж з бутафорської гармати стріляти – це не хуліганів ловити. Тому була пропозиція не надавати фінансової підтримки таким громадським формуванням, які не бажають ходити на патрулювання разом з поліцією.

У бюджеті поточного року на підтримку громадських формувань передбачено  100 тисяч грн., з них, по 30 тис. грн. виділено громадським формування «Громадська безпека» та «Фенікс», по 20 тис. грн. – «Українському козацтву», «Українські козаки» та 10 тис. грн. залишили в резерві. Цими грошима заохочуватимуть найбільш активних помічників правоохоронцям.

 

Все по темі: Громадські  порядок  формування 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
більше новин