У Кременчуці проходить виставка домашніх тварин (ФОТО)

Голуби рідкісних порід, різноманітні курки, пташки, хом’яки, шиншили, морські свинки, кролики та інші, всі вони сьогодні у «Придніпровському» парку.

У Кременчуці, сьогодні, 7 липня в «Придніпровському» парку людяно з самого ранку. А все через те, що у ньому проходить виставка голубів та  домашніх тварин під назвою «У світі тварин».

Кого там тільки не побачиш… Починаючи породистими курками і закінчуючи нутріями. Це і голуби рідкісних порід, курочки, пташки: канарки, амадини, папуги, фазани, павичі, горлиці, гуси, качки… А також забавні хом’ячки, шиншили, морські свинки, багато порід кроликів. Навіть, котята шукають собі домівку. Деякі учасники виставки привезли породистих собачок та котів, які надзвичайно забавили малечу.

Тож сьогодні «Придніпровський» парк перетворився у справжню цікавинку, мимо якої мимо не може пройти ніхто. Кожен перехожий побачивши дане дійство завертає до парку, аби подивитися на тваринок. А від них і справді важко відірвати свій погляд.

До того ж на них можна не тільки подивитися, а й придбати. Так наприклад пара голубів коштує від 300 до 1000 грн, папуги по 200 грн за одного, корольки по 50 грн, а нутрія коштує – 800 грн, маленьких хом’ячків можна придбати за 20 грн.

Виставка триватиме до 14:00 год. тож всі бажаючі, хто ще на ній не був, може завітати. Тим паче, що може бути кращого, чим в вихідний день насолодитися присутністю таких цікавих тваринок?

За словами організатора виставки Геннадія Тертичного, дана літня виставка проходить традиційно. Учасники приїхали з багатьох міст та областей. З 5-ої години ранку вона вже розпочалася.

«Загалом, – говорить Геннадій Тертичний, – на ній присутні голуби, домашні тварини, фазани, попугаї, багато різноманітних птиць, курочок, уточок, цікавих хом’яків, морських свинок, декоративних кроликів. Наразі якраз розпочали підходити кременчужани. Серед них багато діток, їм це дуже подобається. Бажаючі можуть придбати тваринок, взяти до себе у приватний сектор. Тим паче, що різноманітність тварин дуже велика. Окрім цього на виставці можна купити і корма, мінерали та ліки для тварин».

Також Геннадій Тертичний зауважив, що літня виставка не така велика, адже проходить у Всеукраїнському форматі. Вже на День міста вона буде Міжнародною і відбудеться традиційно на бульварі Пушкіна. На ній буде 1000 учасників, концертна програма, нагородження і т.д.

За його словами, сьогодні все одно приїхало багато людей. Звісно деяких зупинило те, що вчора рекламували погану погоду. Тож вони не ризикнули приїхали. Проте наразі погода прекрасна.

Виставка проходить в «Придніпровському парку», алея атракціонів.

 

 

Все по темі: виставка тварин  Кременчук  У світі тварин 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин