КП «Кременчукводоканал» успішно закінчив ІІ етап хлорування питної води

В період промислової апробації від споживачів міста не надійшло жодної скарги стосовно погіршення якості питної води.

КП «Кременчукводоканал», у  зв’язку з зміною в літній період хімічного складу поверхневого джерела водопостачання з 20 червня по 30 червня 2018 року на водоочисній станції КП «Кременчукводоканал» проводився 2-й етап промислової апробації реагенту «АМОПОЛ» на існуючій станції автоматичного приготування та дозування флокулянту.

За інформацією КП «Кременчукводоканал», контроль якості води за етапами її очищення, питної води в розподільній водопровідній мережі міста виконувався щоденно згідно з існуючою робочою програмою  виробничого контролю безпечності та якості води з необхідними додатковим дослідженнями.

За результатами проведених випробувань фахівцями підприємства отримані наступні результати:

– використання реагенту «АМОПОЛ» сумісно з первинним хлоруванням в умовах існуючої технологічної схеми підготовки води запобігає утворенню хлорорганічних сполук (хлороформу та тригалогенметанів);

– органолептичні параметри (забарвленість, запах, присмак), показник амонію, хлору залишкового та мікробіологічні показники, які могли змінитися під час застосування реагенту, відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10.

– досягнуто зменшення на 40% витрат хлору на приготування питної води від установленої практики.

На КП «Кременчукводоканал» наголошують, що в період промислової апробації від споживачів міста не надійшло жодної скарги стосовно погіршення якості питної води.

Враховуючи вищевикладене, працівниками підприємства прийнято рішення про економічну та технічну можливість подальшого використання реагенту «АМОПОЛУ» в підготовці питної води на водоочисній станції Кременчука та реалізації будівництва нового сучасного цеху амонізації.

 

Все по темі: закінчилося  КП "Кременчукводкоанал". хлорування води 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин