Народний депутат України Юрій Шаповалов звернувся до депутатів Полтавської облради щодо будівництва Біланівського ГЗК

Юрій Шаповалов закликає депутатів не голосувати за будь-які питання, що пов’язані з будівництвом Біланівського ГЗК.

Народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов звернувся до депутатів Полтавської обласної ради з питань будівництва Біланівськоuj ГЗК.

Дане звернення з’явилося на його сторінці в «Фейсбук».

У своєму зверненні депутат зазначив, що вдячний за відповідальність та виважений підхід, який вони продемонстрували під час розгляду даного питання на сесії облради у квітні цього року. А також зауважив, що до нього продовжують надходити звернення кременчужан, які стурбовані потенційними негативними наслідками для всього регіону, які може спричинити це будівництво. Адже серед потенційних загроз від Біланівського ГЗК науковці називають підвищення радіаційного фону на прилеглих територіях, утворення дрібнодисперсного пилу після вибухів у кар’єрі та його поширення повітряними потоками, зникнення придатної для пиття води у водоносних підземних горизонтах, отруєння річки Псел «кар’єрними водами» та багато інших.

«Громада міста Кременчука вимагає оприлюднити інформацію про висновки незалежної міжнародної експертизи, комплексної державної експертизи та інші важливі документи щодо можливості будівництва даного об’єкту. Кременчужани вимагають, щоб при прийнятті рішень було враховано думку багатьох науковців, експертів, представників громадськості, які протягом тривалого часу вивчали дане питання. Для цього мешканці нашого міста зібрали більше 20 тисяч підписів під звернення до Верховної Ради України щодо проведення парламентських слухань на тему перспектив будівництва Біланівського ГЗК. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи направив запити до 13 центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на отримання інформації про наявність рішень та правових підстав їх прийняття стосовно будівництва Біланівського ГЗК, провів виїзне засідання робочої групи щодо ситуації довкола цього будівництва у серпні 2015 року в Горішніх Плавнях», – йдеться у зверненні.

До того ж Юрій Шаповалов зазначає, що до сьогоднішнього дня висновки міжнародних експертиз та інші документи щодо можливості будівництва даного об’єкту так і не були оприлюднені.

Також народний депутат України наголошує, що кременчужани чекають від депутатів послідовності при прийнятті рішень, пов’язаних з будівництвом Біланівського ГЗК. Обранці громади області повинні представляти інтереси всіх мешканців регіону, мають прислухатися до думки жителів міста Кременчука, враховуючи всі фактори впливу даного будівництва на екологічну ситуацію в регіоні та на здоров’я його мешканців.

«Закликаю вас не голосувати за будь-які питання, що пов’язані з будівництвом Біланівського ГЗК», – пише Юрій Шаповалов.

 

 

Все по темі: звернення народного депутата України Юрія Шаповалова  Кременчук  щодо Біланівського ГЗК 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин